Stil Victoria Playa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Menorca, Santo Tomas
Název ubytování Stil Victoria Playa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 27 291 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel s vynikající polohou u nádherné písčité pláže s průzračným mořem, ideálními podmínkami pro rodiny s dětmi a pro klienty vyhledávající dovolenou na klidném místě. Příjemná atmosféra, kvalitní služby a krásná rozlehlá zahrada zaručují strávení dovolené plné odpočinku a relaxace.

Popis stravování

All inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu a neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v hotelem určených časech.

Popis ubytování

UbytovaniPokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a chladničkou (obojí za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Hotel nabízí pokoje i pro handicapované osoby.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel se nachází na klidném místě v letovisku Santo Tomas v jižní části ostrova, cca 25 km od letiště. V blízkosti hotelu naleznete obchůdky a restaurace, cca 200 m od hotelu je autobusová zastávka. Kolem hotelu vede stezka pro pěší, která Vás dovede až do městečka Son Bou. Hotel leží přímo u krásné písčité pláže.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.