Suite Hotel Elba Castillo San Jorge & Antigua

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Fuerteventura, Caleta de Fuste
Název ubytování Suite Hotel Elba Castillo San Jorge & Antigua
Typ ubytování Aparthotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 21 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaV severovýchodní části ostrova, 7 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste.Vybavení objektuHotel se skládá ze 2 částí Antigua a San Jorge, nabízí celkem 272 pokojů (některé uzpůsobeny pro tělesně postižené klienty). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (v části Antigua), výtahy, možnost Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách (za poplatek), restaurace, bary, kongresový sál (až 125 osob), dětský klub. V zahradě se nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel pořádá pro děti a dospělé denní i večerní animační programy.StudioDvoulůžková ložnice je propojena s obývací částí. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konvice, toustovač), trezor (k pronájmu), telefon, televize se satelitními programy, placené Wi-Fi připojení k internetu, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa.Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).Apartmán – 1 ložniceZákladní vybavení má stejné jako studio je větší a dvoulůžková ložnice je oddělena dveřmi od obývací části. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na na moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).SportKulečník a šipky (obojí za poplatek), stolní tenis, potápěčská a surfařská škola, na pláži možnost vodních sportů. Golfové hřiště je vzdáleno cca 3 km a hotel na něj zajišťuje bezplatnou dopravu.StravováníSnídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (od 10.00 do 23.00 hod.).ObchodyVětší obchodní centrum je přibližně 500 m od komplexu, v centru městečka Caleta de Fuste.PlážKrásná pláž Playa de Castillo se světlým pískem se nachází 500 m od hotelového komplexu.Internetové stránkywww.hoteleselba.com

Popis lokality ubytování

PopisPopis ostrova: Ostrov Fuerteventura je ostrovem nekonečných bílýcha světlých pláží, kterým se ne nadarmo říká „evropskýKaribik“. Kromě rodin s dětmi si jej oblíbili i sportovnínadšenci, kteří zde mají ideální prostředí pro vodní sportyjako je surfing, windsurfing a kiteboarding.
Zajímavosti ostrova: Oproti ostatním ostrovům jeFuerteventura o něco chudší na historické památky.Za návštěvu určitě stojí městečko Betancuria, které byloaž do roku 1834 hlavním městem ostrova s jeho kostelemIglesia de Santa Maria ze 17. století a františkánskýmklášterem Monasterio de San Buenaventura z 15. století.Ostatně většina památek je zde duchovních, jako napříkladkostel Nuestra Senora de Candelaria v městečku LaOliva, nebo Nuestra Senora de la Regla v Pájara. Věčněpofukující vítr se snaží místní obyvatelé od pradávnavyužívat ve svůj prospěch a tak v oblasti Antigua a Villaverdeje krajina doslova poseta větrnými mlýny. OstrovuFuerteventura se také často říká ostrov koz. Skutečně jeto téměř jediné zvíře, které na ostrově potkáte, ale zatov neuvěřitelném množství! Místní kozí sýr patří mezi nejlepšína světě a určitě si nenechejte ujít jeho ochutnávku,a kdo se odváží, tomu doporučujeme ochutnat vyhlášenéspeciality z kozího masa. Kromě sýra se na ostrově vyrábíi sůl a to v unikátních solných pánvích jižně od Caleta deFuste v Museo de la Sal.
Rekreační oblasti: Morro Jable, Corralejo, El Castillo, -->Caleta de Fuste a Costa Calma.
Pláže: Na ostrově je celkem 144 pláží, které dohromadyzabírají 75 km, a z toho je celých 55 km tvořeno bílým pískem!Nejznámější pláže jsou Playa Morro Jable (4 325 mdlouhá, světlý písek), Playa del Matorral (3 800 m dlouhá,světlý písek), Playa de Butihondo (1 500 m dlouhá, zlatožlutýpísek), Playa Esquinzo (3 000 m dlouhá, světlý písek),Playa de Sotavento (11 000 m dlouhá, světlý písek),Playas de Corralejo (9 000 m dlouhá, světlý písek), Playasdel Cotillo (2 800 m dlouhá, světlý až bílý písek), Playasde Esquina (2 800 m dlouhá, světlý písek).
Aktivity: Fuerteventura je ideálním místem k relaxacina pláži a nabízí výborné zázemí pro téměř všechnyvodní sporty a radovánky. Ať už se rozhodnete pro výletna palubě některé z výletních lodí, průzkum vodníhodna, nebo aktivní sportování, budete spokojeni. Jak bylopopsáno, obrovské popularity se zde těší vodní sporty –surfing, windsurfing a kiteboarding, ale nezapomíná sena sportovní rybáře, golfisty a cyklisty. Pokud chcete brátdovolenou s nadhledem, pak desítky kilometrů bílýchpísečných pláží a místní gastronomie Vás jistě uspokojí.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.