Sumus Hotel Monteplay - Std-Pl

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa Brava de Barcelona, Malgrat de Mar
Ubytování Sumus Hotel Monteplaya
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 10 570 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Apc Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

Hotel Monteplaya se nachází pouhých 50 m od moře, v první řadě přímo u pobřežní promenády, v klidnější části města a asi 1 km od centra města Malgrat de Mar. V hotelu vládne rodinná atmosféra. Nedaleko hotelu cca 100 m se nachází sportovní centrum s tenisovýměi a squashovými kurty, s minigolfovým hřištěm, badmintonem, fitness a tělocvičnou.

Popis ubytování

Slevy a speciální akce3. osoba starší 16 let 20%Službyvstupní hala s recepcí, úschovna zavazadel, klimatizované společenské prostory, restaurace, výtah, bar, salonek s TV, internet, trezor, videoherna, stolní tenis, obchod, velká zahrada o 2000 m2 s dvěma bazény, barem u bazénu a sluneční terasou, animační programy v hl. sezóně, bezbariérový přístup, za poplatek: Wi-Fi, venkovní parking (15 míst), kulečník, prádlena, nedaleko rezidence sportovní centrum - minigolf, tělocvična, tenis, squash, badminton (100 m)Stravasnídaně, polopenze, plná penze (formou bufetu)Ubytovánídvoulůžkové standardní pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna s WC, fén, klimatizace (od 15.6. do 15.9.), TV/SAT, balkon, pokoje pro handicapované os. (na vyžádání), za poplatek: telefon, trezor, Wi-Fi, za příplatek: pokoj standard Plus s výhledem na moře/na bazén (novější desing, LCD TV, mini-bar) nebo prostornější pokoj Superior (moderní design, výhled na moře/bazén, LCD TV, mini-bar, Wi-Fi)Dopravavlastní, autokarová nebo letecká (viz Doprava)Autokarová dopravaJe zajišťována autokary s klimatizací v období 26.5. - 24.9.2017. Odjezdy z ČR každý pátek, zpět ze Španělska do ČR každou sobotu a návrat do ČR v neděli.
Pozn.: Možnost prodloužených termínů na dotaz v CK.
CENA zpáteční jízdenky 2950Kč/os., jednosměrná 1900Kč/os., při pobytu na 2 a více týdnů cena 3600Kč/os. • ZÁKLADNÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA bez příplatku: 1. trasa - Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov, 2. trasa - např. Č. Lípa, Děčín, Ústí n. Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec n. Ohří, Ostrov n. Ohří, K. Vary, Sokolov, Cheb - ostatní základní místa na dotaz dle prodeje • DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA za příplatek 250Kč/os (min. 4 os.).: Příbram, za příplatek 300Kč/os (min. 4 os.).: Tábor, Č. Budějovice, Písek, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Ml. Boleslav, Olomouc, ... za příplatek 400Kč/os (min. 4 os.).: Brno, Jihlava, ... za příplatek 450Kč/os (min. 4 os.).: Opava, Ostrava, Nový Jičín, ... ostatní nástupní místa na dotaz dle prodeje • dopravce si vyhrazuje změnu nástupního místa při počtu do 4 klientů bez nároku na slevu změny nástupního místa • nad 15 osob se příplatek za jiné nástupní místo nehradí • příplatek za výběr místa v autobuse - místenka 300Kč/os.Letecká dopravaLETECKÁ DOPRAVA: ke všem zájezdům na pobřeží Costa Maresme a Costa Brava nabízíme leteckou dopravu na pravidelné lince Praha - Barcelona – Praha. Cena letenky je kalkulována v nejnižší cenové třídě. Odlety a přílety jsou každý den v týdnu. Je možné vybrat si libovolný počet dní a letenku k ubytování nakombinovat na Vámi vybraný počet dní pobytu, např. 7, 10, 11 a 14 nocí (cena ubytování dle platného ceníku).
PŘI VČASNÉM NÁKUPU LETENKY MŮŽETE UŠETŘIT AŽ NĚKOLIK TISÍC KORUN.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.