Zamilovaní v Barceloně

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa Brava, Barcelona
Název ubytování Zamilovaní v Barceloně
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 14 683 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel: ** nacházející se mimo centrum
 
Pokoje: všechny jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a WC, s telefonem a TV
 
Vybavení: recepce, restaurace
 
Strava: snídaně formou bufetu

Místní kategorie: **/***

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: přelet do Barcelony, letištní taxy, ubytování (3 noci), snídaně (3), transfery: letiště - hotel - letiště, turistický program (viz. níže), služby delegáta a pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštěvovaných objektů, služby místních průvodců, spropitné (celkem cca 95 EUR, povinný poplatek na místě), další jídla a večeře v restauracích/barech, nápoje k jídlu, přejezdy městskou hromadnou dopravou, místní poplatek cca 5 EUR za pobyt (povinný poplatek na místě v hotelu) a ostatní výše neuvedené náklady.ProgramPark Güell - Gaudího veledílo • Las Ramblas - slavná barcelonská promenáda • neskutečné Gaudího stavby! • Camp Nou - fakultativně • Tossa del Mar - nejkrásnější středověké staré město • Girona se slavnou katedrálou • Muzeum Salvadora Dalího ve Figueras!

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina ve Varšavě, stanoviště Rainbow se nachází v zóně "Biura Podróży", mezi zónou letiště B a C. Odlet do Barcelony. Aktuální letové řády sledujte na http://R.pl/rozklady.

Po příletu transfer do hotelu, ubytování, odpočinek a přenocování. Pro zájemce večerní procházka ulicemi Barcelony s večeří v jednom z typických španělských barů (za příplatek cca 30 EUR; přejezdy městskou hromadnou dopravou).

Den 2
Po snídani doporučujeme celodenní výlet po Barceloně, hlavním městě Katalánska. Přestože má Barcelona své staré město Ciutat Vella, proslavila ji především téměř stoletá díla Antonia Gaudího. Uvidíme nikdy nedokončenou katedrálu Sagrada Familia (v níž byl Gaudí pohřben), Casa Mila - slavný dům se zvlněnou fasádou a park Güell - jedno z nejslavnějších děl Gaudího. Uvidíme také Montjuic Park, kde vyjedeme lanovkou a budeme obdivovat krásné panorama města. Navštívíme katedrálu sv. Eulálie a gotické staré město. Projdeme se nejkrásnější ulicí v Barceloně - Las Ramblas (všechny objekty si prohlédneme zvenčí s výjimkou parku Güell). Večer doporučujeme romantickou procházku starým městem, kterou zakončíme skleničkou sangrie v jednom z tapas barů. Pro zájemce návštěva stadionu Camp Nou (za příplatek cca 22 EUR). Přejezdy jsou realizovány městskou hromadnou dopravou.

Den 3
Po snídani budeme objevovat krásu krajiny Divokého pobřeží a místa spojená s umělcem Salvadorem Dalím. Tramuntana, silný vítr často vějící v těchto oblastech a divoká krása zdejšího pobřeží jsou nedílnou součástí Dalího umění. Cesta nás povede do města Girona, kde uvidíme mimo jiné: katedrálu sv. Panny Marie s největší gotickou lodí na světě (o šířce 22 m), středověké městské hradby, ze kterých lze obdivovat nádherné panorama a staré město. Následně přejedeme do Figueras, kde se nachází neobvyklé Muzeum Salvadora Dalího se zajímavými, překvapivými a netradičními díly mistra. Mnoho z výstav je vytvořených v interaktivní podobě. Součástí muzea je i výstava úžasných šperků navržených Dalím. Pozdě večer návrat do hotelu v Barceloně, přenocování. (Trasa asi 350 km)

Den 4
Po snídani vystěhování a volný čas. Transfer na letiště v Barceloně nebo možnost samostatného prozkoumávání města (v závislosti na letovém řádu); pro zájemce doporučujeme fakultativní výlet do Montserratu - nejposvátnějšího místa v Katalánsku - návštěva benediktinského kláštera se slavnou sochou Černé Madony (cena výletu závisí na počtu zájemců: od 30 do 40 EUR, minimální počet osob pro realizaci výletu je 15).
Pro ty, kteří se rozhodnou pro samostatnou prohlídku města - transfer z hotelu na letiště. Pro ty, kteří se rozhodnou pro fakultativní výlet do Montserratu - výlet spojen s transferem na letiště. Odjezd do Montserratu velmi brzy ráno. Odlet z Barcelony a přílet do Varšavy.

Upozornění k programu
• Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.
• Delegát neprovází po muzejních objektech.
• Popisy fakultativních výletů uvedené v nabídce jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů/rezidentů. Tip z okolí
Pohádkový park Güell, důkaz osobitého stylu Gaudího a místo nejokázalejšího pohledu na Barcelonu Park Güell, plný originálních staveb jednoho z největších umělců své doby - geniálního architekta Antoni Gaudího - se jednoznačně řadí mezi nejnavštěvovanější a nejpopulárnější lokality Barcelony a na horu Turó del Carmel, kde se nachází, míří denně tisíce turistů.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.