Zamilovaní v Madridu

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Madrid
Název ubytování Zamilovaní v Madridu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 21 475 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel City House Florida Norte 4 * (nebo podobný) se nachází v centru Madridu, v těsné blízkosti stanice metra Principe Pío (naproti hotelu je také nákupní centrum); není daleko od královského paláce a Gran Via a Plaza de Espana (vzdálenost 10 minut chůze) a 200 m od parku Campo del Moro.

Upozornění: Možná změna na jiný hotel ***/**** podobného standardu.

Vybavení
24 hod. recepce, výtahy, směnárna, úschovna zavazadel. V hotelu je také kavárna, restaurace a obchod se suvenýry.

Pokoje
Malé, standardně zařízené dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha/WC), trezorem (za poplatek), satelitní TV a bezdrátovým připojením k internetu. Z hotelu se naskýtá výhled na královský palác a park.

Strava
Snídaně je podávána v hotelové restauraci.

Jiné
http://www.hotelfloridanorte.com/

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: přelet do/z Madridu, ubytování v hotelech (4 noci), kontinentální snídaně, transfery: letiště - hotel - letiště, turistický program (viz. níže), služby delegáta, pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: další jídla, vstupné do navštěvovaných objektů, přejezdy městskou hromadnou dopravou, služby místních průvodců, místní poplatek cca 5 EUR za pobyt (povinný poplatek na místě) a jiné osobní výdaje. Vstupy do navštěvovaných atrakcí, náklady místních průvodců a spropitné (celkem cca 110 EUR, povinný poplatek na místě).ProgramNádherný Královský palác! ∙ Toledo - duchovní hlavní město Španělska ∙ Muzeum Prado ∙ Don Quijote na Piazza di Spagna ∙ fantastický El Escorial ∙ Segovia - město básníků ∙ hotel v centru Madridu!

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
08:40 - sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, stanoviště Rainbow se nachází v zóně "Biura Podróży", mezi zónou letiště B a C.
10:40 - odlet letadlem společnosti PLL LOT do Madridu.
14:30 - přílet do Madridu. Transfer do hotelu a ubytování.
Aktuální letové řády sledujte na http://R.pl/rozklady.
Pozdě odpoledne přejezd městskou hromadnou dopravou na krátkou procházku, a pokud bude čas prohlídka Muzea Prado (mimo jiné díla: Velázqueze, El Greca, Brueghela, Tiziana).

Den 2
Po snídani autobusový výlet do Toleda, duchovního hlavního města země. V programu mimo jiné: katedrála s nádhernou sbírkou gotického, barokního a renesančního umění. Kromě toho: kostel sv. Tomáše, synagoga postavena v maurském stylu - El Transito a Plaza de Zocodover s Alcázarem. Odpoledne návrat do hotelu.

Den 3
Po snídani doporučujeme výlet "habsburský Madrid". V programu: Puerta del Sol (Madridské centrální náměstí s kašnou představující erb města), Plaza Mayor s arkádovými galeriemi a jezdeckou sochou Filipa III. Kromě toho: obrovský Palacio Real, neboli královské sídlo (pouze zvenčí), Paseo del Prado - zelená promenáda obklopená muzei, galeriemi a bohatými rezidencemi a Plaza de Espana se sochou Dona Quijota a Sancho Pansy. Tento den je program realizován městskou hromadnou dopravou.

Den 4
Po snídani doporučujeme autobusový výlet do El Escorialu a Segovie. El Escorial je fascinujícím klášterně - palácovým komplexem postaveným v období renesance, který se nachází v podhůří Sierra de Guadarrama. Jsou to: paláce, katedrála, pantheony (s hrobkami králů habsburské a bourbonské dynastie), knihovna a nespočet uměleckých pokladů (včetně Tiziana, Velázqueze, El Greca). Následně přejezd do Segovie - města básníků. Uvidíme římský akvadukt postavený v 1. století, Casa de los Picos, náměstí sv. Martina, Plaza Mayor s pozdně gotickou katedrálou a pohádkový zámek - Alcazar de Segovia - jedno ze sídel katolických monarchů. Večer návrat do hotelu. Pro zájemce večerní flamenco show v jedné z madridských restaurací - cena cca 55 EUR/os.

Den 5
Po snídani vystěhování z hotelu, volný čas. Transfer na letiště.
15:20 - odlet letadlem společnosti PLL LOT do Varšavy.
18:55 - přílet na letiště F. Chopina ve Varšavě.

Upozornění k programu
• Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.
• Delegát neprovází po muzejních objektech.
• Popisy fakultativních výletů uvedené v nabídce jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů/rezidentů. Tip z okolí
NEPUBLIKOVAT (V NOVĚJŠÍ ŠABLONĚ) Madrid si turistu získá už za jediný víkend Madridu možná chybí půvab Paříže, slavnostní vážnost Říma či evropská rozvážnost Barcelony, zato je ale srdcem celého Španělska. Jeho kouzlo se točí kolem dvou extrémů, je to kultovní město, známé svým kulturním životem, a současně o něm panuje představa, že se tam všem dobře daří a lidé jen popíjejí a hýří, i když to tak úplně není.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.