Amwaj Rotana Jumeirah Beach

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Arabské emiráty, Dubaj Jumeirah
Název ubytování Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 25 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci. V ostatních restauracích bude klientům odečten kredit za bufetovou restauraci z jejich celkového účtu.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluVstupní hala s recepcí a lobby, směnárna, obchod se suvenýry, bufetová restaurace, `a la carte restaurace (mořské speciality a sushi, steak house, italská) a bar u bazénu.Sportovní vyžitíZdarma: fitness. Za poplatek: lekce aerobiku.Popis All Inclusive  Snídaně formou bufetu (06:00-11:00 hod.) Oběd formou bufetu (12:30-13:30 hod.) nebo menu (12:30–14:30 hod.) Večeře formou bufetu nebo menu (18:30–22:30 hod.) 20% sleva na konzumaci v JB's “Gastropub” a Benihana ”American/Japanese” (platí na objednávky jídla a pití, neplatí pouze na objednávky samotných nápojů) Alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00-23:00 hod.  Popis pokojůDRSV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, LCD TV/sat., kávovar, minibar za poplatek a prostorný balkon.

Popis lokality ubytování

PlážHotel nedaleko veřejné pláže Jumeirah u pěší zóny The Walk.PolohaHotel se nachází přímo na známé pobřežní promenádě The Walk s mnoha restauracemi a obchody, jen 10 minut od Dubai Mariny a 5 km od The Palm Jumeirah.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.