Anantara Dubai The Palm Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Dubai - Palm Island
Název ubytování Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 36 710 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Unikátní resort hotelové společnosti Anantara s vilami na vodě na exklusivním ostrově The Palm Jumeirah byl otevřen 15.9.2013! Vodní vily první svého druhu na Středním Východě!

Popis stravování

snídaně formou bufetu, celoročně polopenze zdarma (neplatí v období velikonoc a vánoc), možnost dokoupení plné penze - formou kombinace bufetu, servírovaného menu či á la carte - klienti mají na výběr z několika restaurací v resortu.

Popis ubytování

UbytováníUnikátní resort hotelové společnosti Anantara s vilami na vodě na exklusivním ostrově The Palm Jumeirah byl otevřen 15.9.2013! Vodní vily první svého druhu na Středním Východě!

Popis lokality ubytování

polohaPalm Island Jumeirah, vzdálenost od letiště cca 45 minut. Luxusní resort leží u vlastní písečné pláže na východním půlměsíci ostrova Palm Jumeirah, v tropické zahradě s křivolakými lagunami. V blízkosti se nachází známý vodní park Aquaventure v hotelu Atlantis a golfová hřiště jsou v dosahu do 15 minut jízdy. V tomto resortu se snoubí prvky asijské architektury s pověstnou arabskou pohostinností.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.