Atlantis, The Palm

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Dubai - Palm Island
Název ubytování Atlantis, The Palm
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 63 630 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Resort otevřený v září 2008 je skutečným památníkem tradiční architektury, ladně zapadajícím do fascinující dimenze této stále rostoucí části města. Tvoří ho nazdobené štíhlé věže a úžasné oblouky, které spolu vytvářejí jedinečný dóm tyčící se na samém vrcholu Palm Island. Vhodné pro rodiny s dětmi – nepřeberné množství celodenních aktivit, odpočinek, nákupy a neopakovatelné zážitky!!! Neomezený vstup do vodního parku Aquaventure a Lost Chambers!

Popis stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze (obědy nebo večeře) formou kombinace bufetu, servírovaného menu či á la carte - klienti mají na výběr z několika restaurací v hotelu.

Popis ubytování

UbytováníResort otevřený v září 2008 je skutečným památníkem tradiční architektury, ladně zapadajícím do fascinující dimenze této stále rostoucí části města. Tvoří ho nazdobené štíhlé věže a úžasné oblouky, které spolu vytvářejí jedinečný dóm tyčící se na samém vrcholu Palm Island. Vhodné pro rodiny s dětmi – nepřeberné množství celodenních aktivit, odpočinek, nákupy a neopakovatelné zážitky!!! Neomezený vstup do vodního parku Aquaventure a Lost Chambers!

Popis lokality ubytování

polohaPalm Island Jumeirah, vzdálenost od letiště cca 45 minut, u vlastní 1400 m dlouhé písečné pláže.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.