Bahrajn - Emiráty

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 53 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní architektura v kontrastu s dávnou historií, poznejte dosud nepoznané památky Bahrajnského království.

Program zájezdu

1. den - PRAHA – DUBAJ

Odlet z Prahy, přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.

2. den - DUBAJ

Snídaně. Prohlídka města včetně zlatého bazaru, trhu s kořením a muzea. Navštívíte také Burj Khalifu, nejvyšší budovu světa měřící 828 metrů s nádherným výhledem na Dubaj včetně jejího symbolu, sedmihvězdičkového hotelu Burj Al Arab. Po chutném obědě bude následovat krátký odpočinek na hotelu a odpoledne výlet jeepem do pouště. Nocleh v Dubaji.

3. den - ABÚ DHÁBÍ

Po snídani následuje transfer do Abú Dhábí, prohlídka města (mešita Sheikh Zayed, palác Al Hosn). Návrat do hotelu, volný večer. Nocleh v Dubaji.

4. den - DUBAJ – BAHRAJN

Snídaně. Dopoledne individuální volno, odpoledne odjezd na letiště, přelet do Bahrajnu. Transfer do hotelu, nocleh v hlavním městě Manama.

5. den - BAHRAJN

Celodenní prohlídka města. Návštěva Shaikh Isa House, bahrajnské pevnosti Qal'at al–Bahrain, která je od roku 2005 na seznamu UNESCO, tržistě Souk of Muharraq, kde kromě jiného můžete vidět starou lékárnu, obchody se sladkostmi a ochutnat šálek kávy s kardamomem, Arad Fort a největší bahrajnské mešity Al Fateh. Nocleh v Manama.

6. den - BAHRAJN

Pokračování prohlídky. Capital Mall (rukodělné výrobky), mohylové pohřebiště, národní park Al Areen, pevnost Riffa, bahrajnský okruh formule 1 a „strom života“, který již 400 let roste v poušti bez zdroje vody. Nocleh v Manama.

7. den - BAHRAJN

Závěr prohlídky Bahrajnu. Cesta krále Fahda, která spojuje Bahrajn s pevninou (Saúdskou Arábií), zastávka na focení, velbloudí farma, centrum rukodělných výrobků Al Jasra, Bahrain World Trade Centre, bahrajnská pevnost a Manama Souk. Nocleh v Manama.

8. den - MANAMA - PRAHA

V časných ranních hodinách transfer na letiště v Manama, odlet do Prahy s přestupem v Dubaji. Přílet do Prahy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.