Banyan Tree Ras Al Khaimah Beach

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah
Název ubytování Banyan Tree Ras Al Khaimah Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 55 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

BANYAN TREE RAS AL KHAIMAH BEACH 5*****Resort Banyan Tree Ras Al Khaimah Beach se nachází na soukromé pláži v oblasti Al Jazirah Hamra a nabízí moderní, tradiční arabskou architekturu. Hosté se mohou těšit na Wi-Fi zdarma a luxusní lázně s širokou nabídkou holistických procedur. Banyan Tree se může pochlubit 32 klimatizovanými vilami s moderním arabským designem a vysokými dřevěnými stropy. Jejich součástí je vlastní bazén a terasa, která nabízí výhled na Perský záliv. Zahrnuje také obývací pokoj vybavený TV s plochou obrazovkou. Restaurace Sands s výhledem na resortový bazén nabízí zdravá jídla mezinárodní kuchyně. V stejnojmenném baru si můžete pochutnat také na šálku kávy a vodní dýmce. Pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně, stejně tak je tu nepřetržitě recepce. Na místě si také můžete vyzkoušet nepřeberné množství aktivit, jako je šnorchlování, potápění nebo rybářské výpravy na moři. Načerpat energii pak lze cvičením ve zdejší posilovně. Personál může taktéž zorganizovat výlety do okolí. Mezi další služby hotelu pak patří hlídání dětí či bezplatná půjčovna kol k projížďkám po okolí. Resort je vzdálený příjemných 45 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji. Parkovat lze zdarma přímo na hotelovém parkovišti. Ze zajímavostí a atrakcí v oblasti zmiňme přístav a jachtařský klub Al Hamra, obří aquapark Dreamland či námořní klub Umm Al Quwain Marine Club.

Popis lokality ubytování

Lokalita RAS AL KHAIMAHRás al-Chajma, do češtiny přeloženo jako „vrcholek stanu“ je jedním ze sedmi Spojených arabských emirátů se stejnojmenným hlavním městem, které kromě relaxace na prosluněných plážích nabízí také možnost poznání historie v místním muzeu. Emirát se nachází v severní části Spojených arabských emirátů u Perského zálivu a sousedí s Ománem. Jeho rozloha je 1684 km2, což z něj činí 4. největší emirát s počtem obyvatel okolo 300tis. Rás al-Chajma je skvělým místem k dovolené především pro ty, kteří touží po klidnějším místě. Dokonce i stejnojmenné hlavní město emirátu není příliš rušné. Turismus se zde však neustále rozvíjí. Charakteristické pro tento emirát je příjemné podnebí a místy zalesněné pohoří „Hajar“, kam by se měli vydat všichni, kteří rádi zdolávají vysoké vrcholy. Je považován za přírodně nejrozmanitější a zároveň nejkrásnější oblast Spojených arabských emirátů. Rozhodně bychom si neměli nechat ujít výlet do pouště. Výpravy jsou zajištěny terénními vozy a cesta po dunách je nezapomenutelným zážitkem. Milovníci historie pak jistě uvítají možnost výletu k některému z mnoha hradů a dávných strážných věží. Byl vždy důležitým obchodním centrem mezi východem a západem.  Zajímavým zážitkem jsou velbloudí závody, které se tu konají každý rok, v lednu či v únoru. Soutěží více než 100 velbloudů! Oblast se rovněž stává oblíbeným cílem golfistů, populární jsou především hřiště „Al Hamra“ a „Tower Links“. Nejen děti si pak užijí v „Ice Land Water Parku“ v „Al Jazirat Al Hamra“, kde je spousta bazénů, vodopádů, skluzavek a jiných vodních atrakcí. V oblasti najdeme také paintballové hřiště, oblíbené lázeňské město „Khatt“ či archeologickou lokalitu „Wadi Hqil“.

Program zájezdu

Program zájezdu

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.