Dubaj pro rodiče a děti + Al Ain (letecky z Prahy)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Dubaj, Al Ain
Ubytování Hotel v Dubaji
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 23 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Prodloužený víkend pro rodiny s dětmi, během kterého zažijete jedinečnou atmosféru Emirátů! Navštívíte aquapark na umělém poloostrově Palm Jumeirah, vychutnáte si pouštní safari s jízdou džípem po dunách, budete obdivovat květinovou zahradu či palmovou oázu a ZOO v malebném městě Al Ain. Připravte se na pravou exotiku a vydejte se s námi zažít Dubaj!

Popis stravování

Snídaně v hotelu formou bufetu.

Popis ubytování

Hotel v dosahu místního MHD.
Možnost občerstvení a nákupů v okolí hotelu.

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, přílet do Dubaje, objednaným autobusem transfer na hotel, ubytování.

2. den

Dopoledne budeme moci obdivovat symboly Dubaje – Palm Jumeirah a Burj Al Arab. Odpoledne bude patřit vodním atrakcím či pouštnímu safari. Po snídani se transferem projedeme po hlavní tříde Jumeirah Road k dubajskému symbolu – nejluxusnějšímu hotelu na světě Burj Al Arab. Uděláme si fotostop na veřejné pláži vedle hotelu. Pokračovat budeme k dalšímu ze symbolů Dubaje – uměle vytvořené palmě Palm Jumeirah. Jednokolejový vláček nás zaveze až na její konec, kde se nachází luxusní hotel Atlantis a vodní park Aquaventure. Zájemci mohou v tomto aquaparku strávit celé odpoledne, všechny věkové kategorie si zde přijdou na své – nejen pro děti je zde spousta atrakcí a tobogánů, skluzavek, umělých vln a vodotrysků. Milovníci relaxace mohou odpočívat na 700 metrů dlouhé soukromé pláži nebo v tropické části. V areálu rozléhajícím se na 17 hektarech najdete i žraločí lagunu nebo dráhu pro zipline. Dlouhé odpoledne tedy bude patřit vodním hrátkám v aquaparku.  V pozdním odpoledni můžou zájemci zažít pravé pouštní safari – absolvujete jedinečnou jízdu džípem po dunách arabské pouště. Cílem bude pouštní vesnička, kde vás čeká pohoštění kávou, čajem a večeře formou barbecue. Výlet zahrnuje i další autentické zážitky pro zvědavé zájemce – focení v tradičních oděvech, jízda na velbloudovi, malování henou na kůži, kouření vodní dýmky, vystoupení břišních tanečnic. Případně individuální program. 

3. den

Dnešní den bude patřit květinové zahradě Miracle Garden, nejvyšší budově světa Burj Khalifa, případně možnosti lyžování nebo bruslení v Dubaji. Dopoledne zapomenete, že se nacházíte v poušti, ocitnete se totiž v Miracle Garden – ve světě plném květinových záhonů, soch a domků. Poté přejezd ke druhému největšímu nákupnímu centru Dubaje Mall of the Emirates, kde se nachází místní rarita – krytá lyžařská sjezdovka, na které si můžete zalyžovat i vy. Osobní volno k obědu či nákupům. Odpoledne návštěva nákupního centra Dubai Mall, největšího nákupního střediska ve Spojených arabských emirátech. Najdete zde přes 1 200 obchodů, několik kin, obří akvárium, bruslařský stadion atd. Symbolem této čtvrti je nejvyšší budova na světě – Burj Khalifa, která měří 828 metrů a má 163 pater. Možnost vyjet na vyhlídkovou plošinu ve 124. patře. Celý den zakončíme podvečerní podívanou na Dubai Fountain – jedná se o jedinečnou show, kdy voda stříká až do výšky 150 metrů a osvětluje ji několik tisíc reflektorů.  Návrat na hotel společně s průvodcem nebo později individuálně.

4. den

Dnes pojedeme na výlet do města Al Ain, kde se nachází mimo jiné palmová oáza nebo ZOO s bílým tygrem a s bílým lvem. Dopoledne se vydáme na jih do města Al Ain. Zdejší prameny pitné vody se staly důležitou zastávkou kočovníků na cestách, a tak se místo postupně rozšiřovalo. Dnes zde najdeme například původní palác šejka Zayeda, který je přístupný jako muzeum. Za návštěvu stojí také palmová oáza, která je největší oázou v emirátu Abú Dhabí a zdejší datle jsou známé i ve světě, nebo trh s velbloudy. Velkou raritou je i zdejší ZOO, kde můžete obdivovat bílého tygra a bílého lva!  Návrat zpět do Dubaje v podvečerních hodinách.

5. den

Poslední dopoledne v Dubaji bude věnované zaslouženému koupání v moři.  V odpoledních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy. Přílet do České republiky v nočních hodinách.  

Informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel

Zavazadlo v ceně zájezdu - kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 8 kg Ke kabinovému zavazadlu si můžete vzít s sebou na palubu také malou osobní tašku (dámskou kabelku nebo laptop) o hmotnosti do 3 kg a maximálních rozměrech 40 (d) x 30 (v) x 15 (h) cm. Zavazadlo v ceně zájezdu - odbavované zavazadlo o hmotnosti do 15 kg (toto bude odbavené do úložného prostoru)

Cestovní pojištění

EASY (48 Kč / den / osoba)UNIVERSAL + STORNO (140 Kč / den / osoba)Srovnání pojištění

Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem: Burj Khalifa Dospělý 1 590 KčDítě 1 340 KčJiný 3 660 Kč Vstupenka do vodního parku Aquaventure Dospělý 1 920 KčDítě 1 560 Kč Pouštní safari (tématický večer vč. barbecue) Dospělý 1 380 KčDítě 1 150 Kč



Tip z okolí
Architektonické zázraky: Otestujte si znalost nejslavnějších budov Asie Devět z deseti nejvyšších budov světa stojí v Asii, v první pětce najdeme jen mrakodrapy z tohoto kontinentu. Slavní architekti z Evropy a Asie navrhují moderní budovy a realizují své nejúžasnější nápady, které nikde jinde kvůli obrovským nákladům nemohou realizovat. Podíváme se na nejpozoruhodnější stavby kontinentu. Poznáte je z fotografií?... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.