Hotel Ibis One Central

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Dubaj
Ubytování Hotel Ibis One Central
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 15 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Top Fly
Popis stravování

Snídaně nebo polopenze dle zvolené varianty. Snídaně: podávané formou švédských stolů. Polopenze: zahrnuje snídaně formou bufetu a večeře formou servírovaného předvoleného menu. Nápoje u večeří si klienti hradí extra.

Popis ubytování

Vybavení HoteluKlientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, připojení k internetu bez poplatku, parkování u hotelu, doprava na letiště a z letiště, konferenční místnosti, restaurace, kubánský tematický bar s živou zábavou, fitness centrum, obchody.Vybavení pokojeStandardní dvoulůžkové pokoje jsou moderně zařízené v neutrálních barvách, jsou vybaveny sociálním zařízením (koupelna se sprchou, toaleta, vysoušeč vlasů), psacím stolem, pokojovým trezorem, TV a minibarem.Pláž & plážový servishosté mohou zdarma využít hotelový shuttle bus k hotelové písčité pláži.Poznámka- Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky.

- V případě, že dítě do 18 ti let cestuje s rodiči, bude imigrační oddělení potřebovat kopii rodného listu (a to i v případě, kdy má stejné jméno jako rodiče). V případě, že dítě do 18 ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, bude imigrační oddělení potřebovat: kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel Ibis One central se nachází jen kousek od silnice Sheikh Zayed Road a vedle dubajského mezinárodního konferenčního centra. Hotel je situovaný v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa, nákupního centra Dubai Mall a pláže Jumeirah Beach. Je přizpůsoben jak pro obchodní cesty, tak i na volný čas. Hotel se nachází v pěší vzdálenosti od stanice metra World Trade Centre a jen 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Dubaj.Tip z okolí
Architektonické zázraky: Otestujte si znalost nejslavnějších budov Asie Devět z deseti nejvyšších budov světa stojí v Asii, v první pětce najdeme jen mrakodrapy z tohoto kontinentu. Slavní architekti z Evropy a Asie navrhují moderní budovy a realizují své nejúžasnější nápady, které nikde jinde kvůli obrovským nákladům nemohou realizovat. Podíváme se na nejpozoruhodnější stavby kontinentu. Poznáte je z fotografií?... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.