Ja Ocean View Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Dubai
Ubytování Ja Ocean View Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 28 070 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Natour
Popis zájezdu

Termín zájezdu a délku pobytu můžeme upravit dle Vašeho požadavku.
Pro vstup do SAE musí mít klient cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu a NESMÍ obsahovat razítko Izraele. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.

Popis ubytování

UbytováníRozsáhlý hotelový komplex byl vybudován v roce 2011 a disponuje 338 pokoji. Moderně zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, připojením k internetu a balkonem s výhledem na moře.VybaveníV hotelu se nachází restaurace se širokou nabídkou mezinárodních i tuzemských pokrmů a nápojů, kavárny a plovoucí bar. K dispozici je směnárna, konferenční prostory, business centrum, kadeřnictví, tělocvična, wellness, mini golf a tenis, noční klub a herna. Hotel nabízí možnost hlídání dětí a zároveň je pro děti zřízen dětský klub a dětské hřiště.Další informaceVýše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD. Ceny jsou platné v případě dostupnosti nejnižších knihovacích tříd letenek.PoznámkaJednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, apartmány, bezbariérové pokoje.

Popis lokality ubytování

MístoSpojené Arabské Emiráty je společenství sedmi samostatných emirátů, které bylo založeno v roce 1971. Najdete zde pohoří, krásné pláže, rozlehlé pouště s oázami, beduínské trhy a luxusní obchody, teplé tyrkysové moře a subtropické klima. Přirozená pohostinnost místních obyvatel a výhodné nákupy lákají každoročně statisíce turistů z celého světa. Teplé tyrkysové moře je vhodné ke šnorchlování a provozování vodních sportů. Dubaj je kvintescentním domovem písku, slunce a nákupů. V minulém století to bylo klidné město, dnes je místem mezinárodního obchodu a mrakodrapů stojících poblíž mešit. Dubaj se skládá ze 2 částí – z moderní obchodní části s mrakodrapy a ostrovy ve stylu Jamese Bonda a ze staré části, kde jsou starobylé mešity a trhy.PolohaHotelový resort je situován 150 m od veřejné pláže Jumeirah Beach. Klienti mohou využít kyvadlovou dopravu na soukromou pláž hotelu Jebel Ali. V blízkém okolí se nachází přímořská promenáda The Walk a Marina Walk. Cesta na mezinárodní letiště trvá cca 30 min a stejně tak i do nákupního centra Mall of Emirates. Restaurace, bary, obchody a turistické atrakce jsou vzdáleny jen několik minut pěšky od areálu hotelu.



Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Nejkurióznější hotely světa: Vznikají pod hladinou moře i v korunách stromů Kazí vám dovolenou to, že nemůžete v noci usnout? Tak počítejte žraloky nebo opice. Existují hotely na dně moře nebo v korunách stromů, kde se dá klasické počítání oveček díky okolní exotické krajině takto nahradit. Známe také hotely, kde si s mimosezónním úklidem nedělají starosti, budova totiž roztaje. Kde tyhle podivné hotely najdeme?... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.