Marjan Island Resort & Spa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah
Název ubytování Marjan Island Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 17 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Jediný resort na ostrově Marjan Island se 2 nábřežími. Ideální destinace pro všechny, kdo hledají místo pro relaxaci i sportovní vyžití! Arabská pohostinnost na Vás dýchne ka každém kroku! Spa centrum s vyhlášenými lázeňskými procedurami!

Popis stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE Soft – vše formou bufetu.

Popis ubytování

UbytováníJediný resort na ostrově Marjan Island se 2 nábřežími. Ideální destinace pro všechny, kdo hledají místo pro relaxaci i sportovní vyžití! Arabská pohostinnost na Vás dýchne ka každém kroku! Spa centrum s vyhlášenými lázeňskými procedurami!

Popis lokality ubytování

polohaRas Al Khaimah, resort patřící do společenství Accor Hotels leží přímo u moře, na uměle vybudovaném ostrově Al Marjan. Vlastní písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachazí ve vzdálenosti cca 200 m od resortu. Nedaleko se nachází také mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště Al Hamra, leží cca 5 minut jízdy od menšího nákupního centra Al Hamra Mall a cca 5 minut jízdy od vodního parku ICE Land s nejvyšší vodní skluzavkou na světě. Vzdálenost od letiště v Dubaji cca 65 minut jízdy, od centra Ras Al Khaimah cca 25 minut jízdy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.