Miramar Al Aqah Beach Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Emiráty - Fujairah
Název ubytování Miramar Al Aqah Beach Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 16 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Program zájezdu:
1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet, transfer do hotelu, ubytování, volný program.
2.den - předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety.
Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet.
Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.

Popis ubytování

PolohaHotel Miramar Al Aqua Beach Resort má 321 pokojů, je postavený v arabském stylu, leží v Emirátu Fujairah. Dubaj je vzdálená 140km, což představuje transfer cca 90minut jízdy.VybaveníRecepce, restaurace, bary, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub, sauna, pára, masáže, lázně, vířivka, konferenční místnosti.UbytováníKlimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, minibar, balkon nebo terasa.StravováníSnídaně, za příplatek obědy, večeře nebo All inclusive.PlážPísčitá u hotelu.Sport a zábavaPosilovna, 2 tenisové kurty, občasné animační programy, vodní sporty na pláži, výlety.Poznámkatransfery do hotelu jsou zdarma při pobytu nad 5 nocí, pro pobyty kratší 5 nocí je potřeba připočítat 2800 Kč/osoba.

Popis lokality ubytování

Emiráty - FujairahEmirát Fujairah leží na východě Spojených Arabských Emirátů, pěkné dlouhé písčité pláže omývají vody Ománského zálivu. Fujairah je jeden z mála Emirátů, kde najdete stopy dějin sahající do středověku - staré město s pevností. Emirát Fujairah obklopuje na západě pohoří Hajar, které doporučujeme navštívit těsně před východem slunce. Turismus není zde tak rozvinut jako v některých jiných Emirátech, naleznete zde více klidu. Transfer z mezinárodního letiště v Dubaji trvá cca 70 minut jízdy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.