Msc Fantasia - Dubaj, Abu Dhabi, Sir Bani Yas island, Katar, Bahraj...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Abú Dhabí, Sir Bani Yas
Název ubytování Msc Fantasia
Typ ubytování Jachta
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem za 34 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Navštívená místa: Dubaj (SAE) - Abu Dhabi (SAE) - Sir Bani Yas island (SAE) - Dauha (Katar) - Bahrain (Bahrain) - Dubaj (SAE)
Specifikace: Skvělá plavba s výjimečnou trasou, včetně letecké dopravy, transferů a služeb českého delegáta, která svým programem rozhodně nezklame ani ty nejnáročnější cestovatele. Na této unikátní trase si dokonale užijete to nejlepší, co státy v okolí Perského zálivu mohou nabídnout. Za zmínku stojí Dubaj se svými fantastickými stavbami, Abu Dhabi s překrásnou mešitou šejka Zayeda a světem formule 1, perfektní koupání v Sir bani Yas a ojedinělé zastávky v Dauhá a Bahrajnu, které se za sezonu mnohokrát neopakují! Rovněž teplé klima s prohřátým mořem v období, kdy u nás kraluje zima, poskytne skvělý relax a odpočinek. To vše navíc s luxusním zázemím na palubě MSC Fantasia, jedné z největších, nejkrásnějších a nejnovějších výletních lodí světa. Český delegát pomůže s vyřizováním formalit během plavby, orientací na lodi a s výběrem vhodných výletů od lodní společnosti či individuálně v destinacích.


Informace o plavbě: Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich aktuální ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma plně platícími osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
Pobyt v SAE lze za příplatek prodloužit.
Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením.
Měnou na lodi je EUR. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.
Důležitá upozornění - rozhodně si je přečtěte !!!Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby! Pro vstup na území Kataru a Bahrajnu jsou obecně pro občany ČR a SR nutná víza, v jednání je výjimka pro cestující, kteří navštíví krátkodobě tyto země lodí.
Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem. Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář. Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu. Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Popis dopravy:
V ceně je zahrnuta letecká doprava z Prahy. Při odletech z Vídně či z jiného letiště může být aplikován doplatek. Příplatek můře být rovněž aplikován při letu s leteckou společností dle výběru klienta.

Popis stravování

Nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci. V ceně jsou rovněž již zahrnuty některé nápoje k jídlu: voda, čaj, káva a ledový čaj z nápojového automatu - jen u samoobslužného bufetu. U snídaní jsou rovněž v ceně rozlévané džusy či ovocné šťávy. Ostatní nápoje jak u bufetového stolování tak restauracích či na barech jdou na vrub vašeho lodního účtu.

Popis ubytování

Ubytování bývá v několika typech kajut různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, trezorem a dále dle typu kajuty. Pokojová služba je Vám k dispozici celý den. Lodní vybavení a služby v ceně: salónky, bazény, jacuzzi, lehátka, plážové ručníky, sport, fitness, divadlo, tanec, zábavní pořady a lodní časopis. Placené služby : Kadeřnické, kosmetické, welness, telefon a internet, čistítna, prádelna, jídlo á la carte v některých restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.

Kategorie BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubuKategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), flexibilita při změně jména cestujícího a data odplutí, snídaně v kajutě, kajutový servis 24 hodin denně, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti), kurzy vaření a jazykové kurzy pro děti a mládežKategorie AUREA Experience: všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, nápojový balíček Allegrissimo24h, lázeňský balíček (přístup k termálním apartmá, masáž dle vlastní volby, solárium (10 min.), uvítací koktejl), deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restaurac

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy nebo za příplatek z Vídně, přílet do Dubaje , transfer loď, ubytování Připlutí: - Odplutí:23:00

2. den

Abu Dhabi Připlutí: 05:00 Odplutí:23:00

3. den

SIR Bani Yas Připlutí: 09:00 Odplutí: 17:00

4. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

5. den

Port Hamad - Dauhá Připlutí: 08:00 Odplutí: 18:00

6. den

Bahrain Připlutí: 07:00 Odplutí: 16:00

7. den

Dubaj Připlutí: 09:00 Odplutí: 23:00

8. den

Dubaj Vylodění, transfer na letiště a odlet, návrat před půlnocí nebo v brzkých ranních hodinách následujícího dne Připlutí: Odplutí:   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.