Nikki Beach Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Dubai - Jumeirah pláž
Název ubytování Nikki Beach Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 52 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Unikátní plážový boutique resort přímo u skvostné písečné pláže! Resort nezvyklého hotelového řetězce, postavený jako oslava života, který Vás ihned nadchne nádherným designem, osobitými službami, jedinečnou gastronomií i vyhlášeným plážovým klubem!

Popis stravování

snídaně formou bufetu.

Popis ubytování

UbytováníUnikátní plážový boutique resort přímo u skvostné písečné pláže! Resort nezvyklého hotelového řetězce, postavený jako oslava života, který Vás ihned nadchne nádherným designem, osobitými službami, jedinečnou gastronomií i vyhlášeným plážovým klubem!

Popis lokality ubytování

polohaTato nová oáza klidu a přepychu se nachází jen 14 km od dubajského letiště v části zvané Pearl Jumeira přímo na břehu moře. Jde o úžasný boutique resort s omračujícím konceptem, nacházející se přímo u vlastní 450 m dlouhé písečné pláže, jen 7 km od centra města Downtown Dubai, 9 km od jednoho z největších nákupních center na světě Dubai Mall a 21 km od dalšího centra Mall of Emirates (Ski Dubai). V bezprostřední blízkosti najdete i linii metra a řadu dalších hlavních tepen města.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.