Waldorf Astoria

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah
Název ubytování Waldorf Astoria
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 20 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

WALDORF ASTORIA 5*****Hotel Waldorf Astoria se nachází se na ideálním místě u soukromé hotelové pláže, 50 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji. Resort byl inspirován paláci na Arabském poloostrově. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, luxusní wellness a spa centrum, 10 restaurací a barů z nichž 3 jsou á la carte, konferenční místnosti, venkovní bazény, mistrovské 18jamkové golfové hřiště a 600 metrů dlouhou soukromou pláž, která se táhne podél azurové vody Perského zálivu. Hotel Waldorf Astoria má celkem 346 elegantních, klimatizovaných pokojů s čalouněnou sedačkou, psacím stolem a výhledem na moře / golfové hřiště / zahrady. Ve všech pokjích je k dispozici vlastní koupelna se sociálním zařízením, minibar, telefon, trezor,  varná konvice a dokovací stanice pro iPod. Koupelna je vybavená vanou a dešťovou sprchou. Pokoje jsou též přizpusobéné pro handicapované klienty. Hosté mají v restauracích hotelu Waldorf Astoria na výběr mezinárodní i místní kuchyni. Restaurace Lexington Grill vám nabídne klasické steaky a grilované speciality a do UMI si můžete zajít na japonskou kuchyni včetně sushi či pokrmů připravovaných na teppanyaki grilu. V restauraci Marjan si vychutnáte východoevropskou kuchyni a hlavní restaurace Qasr Al Bahar láká na kulinářské zážitky. Hotelové wellness & spa centrum má v nabídce speciální procedury a ve zdejším pohodovém prostředí si užijete dokonalou relaxaci.

Popis lokality ubytování

Lokalita RAS AL KHAIMAHRás al-Chajma, do češtiny přeloženo jako „vrcholek stanu“ je jedním ze sedmi Spojených arabských emirátů se stejnojmenným hlavním městem, které kromě relaxace na prosluněných plážích nabízí také možnost poznání historie v místním muzeu. Emirát se nachází v severní části Spojených arabských emirátů u Perského zálivu a sousedí s Ománem. Jeho rozloha je 1684 km2, což z něj činí 4. největší emirát s počtem obyvatel okolo 300tis. Rás al-Chajma je skvělým místem k dovolené především pro ty, kteří touží po klidnějším místě. Dokonce i stejnojmenné hlavní město emirátu není příliš rušné. Turismus se zde však neustále rozvíjí. Charakteristické pro tento emirát je příjemné podnebí a místy zalesněné pohoří „Hajar“, kam by se měli vydat všichni, kteří rádi zdolávají vysoké vrcholy. Je považován za přírodně nejrozmanitější a zároveň nejkrásnější oblast Spojených arabských emirátů. Rozhodně bychom si neměli nechat ujít výlet do pouště. Výpravy jsou zajištěny terénními vozy a cesta po dunách je nezapomenutelným zážitkem. Milovníci historie pak jistě uvítají možnost výletu k některému z mnoha hradů a dávných strážných věží. Byl vždy důležitým obchodním centrem mezi východem a západem.  Zajímavým zážitkem jsou velbloudí závody, které se tu konají každý rok, v lednu či v únoru. Soutěží více než 100 velbloudů! Oblast se rovněž stává oblíbeným cílem golfistů, populární jsou především hřiště „Al Hamra“ a „Tower Links“. Nejen děti si pak užijí v „Ice Land Water Parku“ v „Al Jazirat Al Hamra“, kde je spousta bazénů, vodopádů, skluzavek a jiných vodních atrakcí. V oblasti najdeme také paintballové hřiště, oblíbené lázeňské město „Khatt“ či archeologickou lokalitu „Wadi Hqil“.

Program zájezdu

Program zájezdu

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.



Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
V SAE vyroste nejdelší zipline světa. Přesáhne délku 28 fotbalových hřišť Adrenalinoví nadšenci si budou moci od letošního prosince přidat na svůj seznam novou destinaci. Z nejvyššího vrcholu Spojených arabských emirátů povede ziplinová dráha, která prověří odvahu i těch nejotrlejších. Svou délkou třikrát přesáhne výšku mrakodrapu Burdž Chalífa nebo 28 fotbalových hřišť. Má se jednat o vůbec nejdelší dráhu na světě.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.