Chaaya Tranz Hikkaduwa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Hikkaduwa
Název ubytování Chaaya Tranz Hikkaduwa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 50 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Hikkaduwa, které leží 100 km jižně od hlavního města Colombo a  pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru. 
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU CHAAYA TRANZ HIKKADUWA 4* S POLOPENZÍ!!!

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

CHAAYA TRANZ HIKKADUWA 4****Hotel se nachází přímo na zlato písčité pláži v letovisku Hikkaduwa, vzdálený 3.5 hodiny od mezinárodního letiště - Bandaranaike International Airport. Má celkem 150 klimatizovaných pokojů (140 Superior Rooms, 4 Corner Suites, 4 Deluxe Rooms, 2 Family Suites), které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí s DVD přehrávačem, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Všechny pokoje disponují balkonem s výhledem na Indický oceán. Má 3 restaurace – „Tranzfusion“ hlavní restaurace, formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), „Tranzfix“ s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně, „Crab“, dále 3 bary – „Tranzend“, „Tranzform“ a „Tranzfuse“, který je u bazénu.V hotelu se nachází venkovní bazén, fitness a wellness centrum, lázně s nabídkou procedur a masáží pod dohledem odborného personálu, prádelna a směnárna. Nechybí zde zázemí pro sportovní vyžití, jako je potápění, šnorchlování, surfování, windsurfing nebo rybolov. Hotel má 24 hodinový room servis a internet.

Popis lokality ubytování

Lokalita HIKKADUWALetovisko západního pobřeží s krásnými písčitými plážemi leží 100 km jižně od hlavního města Colombo. Oblast je známá především turistikou, rybolovem a je ideální lokalitou pro vyznavače windsurfingu. V Hikkaduwě můžete vidět také buddhistický chrám „Gangarama Mahavhara“, poblíž jsou i chrámy „Seenigama, Purana Totagama Kaja Mashavihara nebo Kumarakanda Vihra“. Ve městě žije cca 80 000 obyvatel a za navštívení stojí chovná stanice mořských želv. K dispozici jsou obchůdky, bary a restaurace, kam můžete zavítat k nákupu suvenýrů a občerstvení.Rozšířený popis lokalityZajímavá místa v blízkosti :

"COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám."KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází v údolí ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou ve městě "Kandy" je tzv. "Chrám sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/HIKKADUWA) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu CHAAYA TRANZ HIKKADUWA 4**** u v HIKKADUWĚ Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávkyZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.