Hikka Tranz By Cinnamon (ex. Chaaya Tranz Hikkaduwa)

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Hikkaduwa
Název ubytování Hikka Tranz By Cinnamon (ex. Chaaya Tranz Hikkaduwa)
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 34 216 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Hikkaduwa, které leží 100 km jižně od hlavního města Colombo a  pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru. 
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU HIKKA TRANZ BY CINNAMON 4* V HIKKADUWA !!!

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

HIKKA TRANZ BY CINNAMON (ex. Chaaya Tranz Hikkaduwa) 4****Hotel se nachází přímo na zlato písčité pláži v letovisku Hikkaduwa, vzdálený 3.5 hodiny od mezinárodního letiště - Bandaranaike International Airport. Má celkem 150 klimatizovaných pokojů (140 Superior Rooms, 4 Corner Suites, 4 Deluxe Rooms, 2 Family Suites), které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí s DVD přehrávačem, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Všechny pokoje disponují balkonem s výhledem na Indický oceán. Má 3 restaurace – „Tranzfusion“ hlavní restaurace, formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), „Tranzfix“ s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně, „Crab“, dále 3 bary – „Tranzend“, „Tranzform“ a „Tranzfuse“, který je u bazénu.V hotelu se nachází venkovní bazén, fitness a wellness centrum, lázně s nabídkou procedur a masáží pod dohledem odborného personálu, prádelna a směnárna. Nechybí zde zázemí pro sportovní vyžití, jako je potápění, šnorchlování, surfování, windsurfing nebo rybolov. Hotel má 24 hodinový room servis a internet.

Popis lokality ubytování

Lokalita HIKKADUWALetovisko západního pobřeží s krásnými písčitými plážemi leží 100 km jižně od hlavního města Colombo. Oblast je známá především turistikou, rybolovem a je ideální lokalitou pro vyznavače windsurfingu. V Hikkaduwě můžete vidět také buddhistický chrám „Gangarama Mahavhara“, poblíž jsou i chrámy „Seenigama, Purana Totagama Kaja Mashavihara nebo Kumarakanda Vihra“. Ve městě žije cca 80 000 obyvatel a za navštívení stojí chovná stanice mořských želv. K dispozici jsou obchůdky, bary a restaurace, kam můžete zavítat k nákupu suvenýrů a občerstvení.Rozšířený popis lokalityZajímavá místa v blízkosti :

"COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám."KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází v údolí ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou ve městě "Kandy" je tzv. "Chrám sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/HIKKADUWA) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu HIKKA TRANZ BY CINNAMON 4**** v HIKKADUWĚ Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávkyZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.