Ramada Colombo

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Colombo
Název ubytování Ramada Colombo
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 38 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR  D COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU V RAMADA COLOMO 4**** !!!

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

RAMADA COLOMBO 4****Tento hotel je vzdálený asi 45 minut od mezinárodního letiště – „Bandaranaike International Airport“ a nachází se ve městě Colombo, nedaleko písečné pláže. Má dispozici celkem 94 moderně vybavených pokojů – „Double Beds Room“, „King Beds Room“, „King Beds Suite“. Všechny typy pokojů jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, minibarem, satelitní televizí, trezorem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Hotel disponuje venkovním bazénem,  restauracemi – „Gardenia Coffeeshop“ – restaurace u bazénu (snídaně formou bufetů, obědy „á la carte“), „Alhambra“ – restaurace s indickou kuchyní,  „Oasis Lounge“, bary: „ Oasis Lounge“ , „The Poolside“ – bar u bazénu, „Tempt Inn“ – cukrárna.  Nechybí ani hotelové lázně „Jal Spa“ s nabídkou masáží a procedu nebo akupresury. Hotel nabízí k dispozici fitness centrum, saunu a fakultativních výletů. Dále se zde nachází prádelna/čistírna, business centrum, obchůdek se suvenýry, room servis – 24 hodin denně a Wifi připojení po celém hotelu.
 

Popis lokality ubytování

Lokalita COLOMBONejvětší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu RAMADA COLOMBO 5***** Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.