The Blue Water

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Wadduwa
Název ubytování The Blue Water
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 27 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Ubytováníklimatizované deluxe pokoje směrované k moři vybavené telefonem, SAT TV, minibarem, trezorem, rychlovarnou konvicí a balkonem. K dispozici i nadstandardní superior deluxe pokoje a suityVybaveníZařízení hotelu: směnárna, prádelna, lázně (masáže), kadeřnictví a kosmetický salon, obchod se suvenýry, klenotnictví, obchodní centrum s možností připojení k internetu, lékař na telefonu, hlídání dětí , 2 restaurace (hlavní a a'la carte), 3 bary. Aktivity a zábava: velký venkovní bazén s oddělenou dětskou sekcí, posilovna, stolní tenis, za poplatek tenisový kurt, squashový kurt a biliár. Noční klub, večerní kulturní představení či večery s hudbou, v sezoně animační programy, exkurze

Popis lokality ubytování

PopisHotel s vynikajícím servisem, o velikosti cca 100 pokojů navržený světoznámým místním architektem Geoffrey BawouPolohahotel umístěn do krásné tropické zahrady zdobené fontánkami a jezírky, kde stín poskytují palmy. Nachází se na klidném místě na jihozápadním pobřeží ostrova, cca 3 km od vesničky Wadduwa. Možnost základního nákupu přímo u hotelu. Cca 100 m za hotelem vede železniční trať spojující hlavní město Colombo s Galle, hluk z trati je však nepatrný. Transfer z 60 km vzdáleného letiště trvá cca 2,5 hod. Pláž: přímo u hotelu široká dlouhá písečná plážVýletyVýlety k zakoupení na Srí Lance:
•skalní pevnost Sigiriya + jeskynní chrámy v Dambulle 100 USD/os.
•pozorování velryb a delfínů 95 USD/os.
•jeep safari v národním parku Uda Walawe 100 USD/os.
•město Kandy vč. návštěvy posvátného chrámu Buddhova zubu + botanická zahrada Peradeniya + sloní útulek Pinnewala 90 USD/os.
•jeep safari v národním parku Yala 180 USD/os.
•rafting 90 USD/os.
•sloní útulek Pinnewala + nedaleká sloní rezervace (cca 30-45 min. projížďka na hřbetu slona, možnost ho osobně umýt v řece) 100 USD/os.
•boat safari na řece Madu 40 USD/os.
Uvedené ceny zahrnují transport klimatizovaným vozem a licensovaného anglicky mluvícího průvodce/řidiče. Ceny nezahrnují vstupy, obědy, spropitné pro průvodce/řidiče apod. Příplatek za česky mluvícího průvodce 90 USD/den. Ceny platí při účasti 2 osob, organizovány jsou na individuální bázi.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.