To nejlepší ze Srí Lanky

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka
Název ubytování To nejlepší ze Srí Lanky
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 45 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

►8 denní poznávací zájezd

► noc v jedinečném resortu 98 Acres

► odbavené zavazadlo

► snídaně v ceně

► privátní klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce

► 2 dny relaxace na pláži

► vstupné a atrakce v ceně

Popis lokality ubytování

PopisSloni, ruiny antického města, chrám Buddhova zubu a mnoho dalšího lze prožít během cesty po krásné Srí lance.

8 denní zájezd zahrnující to nejlepší ze Srí Lanky. Velký okruh začína v hlavním městě a vede přes celý ostrov. Během toho zájezdu budete mít možnost pozorovat slony v národním parku. Navštívíte továrnu na výrobu čaje. Prozkoumáte starověké horské město Kandy s antickými chrámy. Užijete si ubytování v resortu 98 acres v paneské přírodě. Strávíte den relaxováním na plaži a mnoho dalšího. Neváhejte a rezervujte ještě dnes.

 

na vyžádání možnost jakýkoliv termín.Cena zahrnujeCENA ZAHRNUJE:


Letenku včetně letištních tax
7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
7x snídaně
Odbavení zavazadel do 30kg
Příruční zavazadlo na palubu letadla
Privátní klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce
Vstupné na zmíněné atrakce


CENA NEZAHRNUJE:


Vízum
Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR)
Volitelné tour a aktivity
Auto při pobytu na plaži
Poplatek za povolení fotit či natáčet historické památky
Spropitné, a jiné výdaje 
Vstupné na atrakce, které nejsou zmíněny v programu
Vodní sporty a aktivity, které nejsou zmíněny v programuProgram1.DEN LETIŠTĚ – DAMBULLA                               Po příletu na letiště v Kolombu v ranní hodině budete srdečně přivítáni místním průvodcem.  Přesun do hotelu (cca 4,5 hodiny). Po ubytování pojedete na první zastávku vašeho desetidenního výletu: Královský skalní chrám DAMBULLA.

DAMBULLA – Královský skalní chrám byl vybudován před více jak 2000 lety. Jeho velkolepý interiér v pěti oddělených jeskyní plný soch a maleb Buddhy patří mezi významnou srílanskou památku.  Při vstupu vás ohromí monumentální pozlacená socha Buddhy.

 

Ubytování:          Arika Villa

Typ pokoje:        Deluxe  Room

Strava:                  Snídaně

2. DEN -  SIGIRIYA                                                     Po snídani odjezd z hotelu směr Sigiriya. Občerstvení během dne v restauraci na doporučení průvodce.  Po asi 45 minutách se ocitnete u skalní pevnosti, která je zařazena na seznamu světového a přírodního dědictví UNESCO.

SIGIRIYA – skála plná přírodních jeskyní a skalních převisů. První zmínky jsou za vlády krále Kassapy 477-495 n.l.  Cestou budete míjet několik pozoruhodných fresek a dvě obří lví tlapy, vytesané do skály. Okolní krajina s vodními příkopy porostlými lotosy a tichými svatyněmi jen podtrhuje nejdramatičtější pohled na Srí Lance.

 

Ubytování  :        Arika Villa

Typ pokoje  :       Deluxe  Room

Strava:                 Snídaně

3. DEN -   POLONNARUWA A ANURADHAPURA   Po snídaní odjezd na celodenní prohlídku Polonnaruwa. Další z památek zařazena na Seznamu světového dědictví UNESCO.  Na prozkoumání památek si můžete v objektu zapůjčit jízdní kolo. V okolí staveb je možné se občerstvit u místních prodejců.

POLONNARUWA – tento archeologický park starý přibližně 1000 let v jeho centrum jsou stovky starodávných staveb, hroby, chrámy a sochy. Celá oblast je rozdělena do pěti skupin. Z toho nejzajímavější je skupina královského paláce.

ANURADHAPURA -  rozlehlý areál plný chátrajících klášterů s obrovskými dágobami. Uprostřed roste nejstarší strom na světě Srí Maha Bodhi , starý přes dva tisíce let.

 

Ubytování :       Arika Villa

Typ pokoje :      Deluxe Room

Strava :               Snídaně

4. DEN.   MINNERIYA – KANDY    Čtvrtý den začíná odpočinkem v hotelu. Po snídani ukončení pobytu a přesun do Národního parku. Po prohlídce parku přejezd do Kandy a ubytování v hotelu. Poté návštěva kulturní show tradičních tanců.

MINNERIYA – tento národní park je nejlepší ke sledování slonů, ptactva, levhartů a buvolů. Park je pokrytý velmi hustým porostem stromů a keřů. Prohlídka je v doprovodu průvodce s terénním vozidlem.

 

Ubytování :      Earls Regency

Typ pokoje :     Deluxe Room

Strava :              Snídaně

5. DEN KANDY – NUWARA ELIYA – ELLA

  

Po snídani se vypravíte do chrámu posvátného zubu. Po prohlídce je přesun do Ella přes Nuwara Eliya. Kde navštívíte továrnu na zpracování čaje.

KRÁLOVSKÝ CHRÁM  -  Jde o nejsvětější místo na ostrově. Svatyně, o které se říká, že ukrývá samotný zub Buddhy. Vystavěn byl v letech 1687-1707.

NUWARA ELIYA -  se nachází na Vysočině ve výšce 1400 m.n.m. Zastávka v továrně na zpracování čaje, kde bude prohlídka a možnost zakoupení kvalitního čaje.  Ubytování v hotelu mezi čajovými plantážemi.

 

Ubytování :      98 ACRES RESORT

Typ pokoje:     Premium Deluxe Room

Strava:              Snídaně

6.DEN ELLA  - GALLE – UNAWATUNATransfer do Galle- Unawatuna

GALLE – je hlavní město jižního pobřeží známé pro své nedotčené pláže a nádherné holandské koloniální budovy. Pevnost byla vystavěna Holanďany v roce 1663 a díky své kráse byla zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. 

 

Ubytování :        Unawatuna Beach Resort

Typ pokoje:        Deluxe Room

Strava:                Snídaně      

7. DEN UNAWATUNA

 

Relaxace na pláži

 

Ubytování:         Unawatuna  Beach Resort

Typ pokoje :        Deluxe Room

Strava :                 Snídaně

8. DEN UNAWATUNA – COLOMBO                

      

V odpoledních hodinách odjezd směr Colombo.

COLOMBO –  hlavní město ostrova. Kosmopolitní charakter tohoto města podporují stylové restaurace, obchody a muzea. Město nabízí starou čtvrť Pettah, kde můžete nakoupit na místním trhu. Po Večeři Vás průvodce odveze na letiště, kde budete odbaveni do své cílové destinace. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.