Uga Bay Resort - Boutique Hotel

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Passikudah
Ubytování Uga Bay Resort - Boutique Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 44 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Bentota, které leží 62 km jižně od hlavního města Colombo a  pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru. 
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V HOTELU UGA BAY 4* SE SNÍDANÍ!!!

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

UGA BAY RESORT - BOUTIQUE HOTEL 5*****Hotelový komplex leží přímo na zlato písčité pláži v letovisku Pasikuda, vzdálený 280 km od mezinárodního letiště - Bandaranayke International Airport.Má celkem 44 klimatizovaných pokojů (Beach Studio rooms, Ocean view, Bay Suite, Beach villa), které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí s DVD přehrávačem, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na Indický oceán. „Beach villa“ je dvoupatrová (2 ložnice, obývací pokoj) a disponuje privátním bazénem a zahradou.Hotel má bar a restauraci – a la carte, s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně.Disponuje venkovním bazénem, fitness a welness centrem, podzemními lázněmi, kde svým hostům nabízí typické procedury (Ayurveda) pod dohledem odborného personálu, prádelnou, službou hlídání dětí a room servisem – 24 hodin denně. Nechybí zde zázemí pro sportovní vyžití, jako je potápění, šnorchlování, vodní lyžování nebo windsurfing. Wifi je k dispozici zdarma v celém areálu.

Popis lokality ubytování

Lokalita PASSIKUDAHLetovisko „Passikudah“ se nachází 28 km od města „Batticaloa“ a cca 5 hodin jízdy od hlavního města Colomba. Má krásné pláže s bílým pískem, křišťálově průzračné moře, fantastický podmořský svět a bujnou vegetaci. Na své si zde přijdou milovníci vodních sportů, zejména potápění a šnorchlování.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/BENTOTA) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu UGA BAY RESORT - BOUTIQUE HOTEL 5***** v PASSIKUDĚ Ubytování Volný program 3. DEN - poslední den Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.