Vyzkoušejte golf na Srí Lance

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka
Název ubytování Vyzkoušejte golf na Srí Lance
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 41 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníKandy - Suisse Hotel ****
Oficiální web: http://www.hotelsuisse.lk/

Nuwara Eliya - Cocoon Hills ***
Oficiální web: http://cocoonhills.com/

Colombo - Global Towers Hotel ***
Oficiální web: http://www.globallanka.com/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.

Popis lokality ubytování

PopisZahrajete si na 3 vynikajících hřištích, z nichž 2 zde postavili již britští kolonizátoři a patří tak k nejstarším v Asii!PolohaDen 1: Kandy (večeře)
Po přistání uvítání na letišti s anglicky hovořícím řidičem/průvodcem, následuje transfer do Kandy, druhého největšího města Srí Lanky, malebně umístěného v kopcích. Ubytování v Kandy. Prohlídka tohoto města chráněného UNESCO, kde navštívíte posvátný chrám uchovávající relikvii Buddhova zubu. Večeře a nocleh v Kandy.
Den 2: Kandy (snídaně, večeře)
Po snídani brzy ráno transfer na golfové hřiště Victoria Golf & Country Resort, cca 20 km od centra města, malebně rozprostřené u břehů vodní nádrže Victoria. Odpoledne návrat do hotelu, večeře a nocleh v Kandy.

Den 3: Nuwara Eliya (snídaně, večeře)
Po snídani transfer do horského letoviska Nuwara Eliya, které si velice oblíbili pro své příhodné klima britští kolonizátoři a proto si zde už v r. 1889 založili golfové hřiště. Během cesty obdařené úchvatnými výhledy návštěva čajové plantáže a továrny na zpracování čaje, jímž jsou z větší části zdejší kopce porostlé. Fotostop u vodopádů. Projížďka městem Nuwara Eliya, ubytování, večeře a nocleh v hotelu v Nuwara Eliya.

Den 4: Nuwara Eliya (snídaně, večeře)
Po snídani brzy ráno transfer na golfové hřiště Nuwara Eliya Golf Club rozložené přímo v centru města. Odpoledne zpět do hotelu, večeře a nocleh v hotelu v Nuwara Eliya.

Den 5: Colombo (snídaně, večeře)
Po snídani transfer zpět na pobřeží, do hlavního města Colombo. Ubytování u moře, prohlídka města. Večeře a nocleh v Colombo.

Den 6: Colombo (snídaně, večeře)
Po snídani transfer nedaleko centra města (JV) na golfové hřiště Royal Colombo Golf Club, které je druhým nejstarším hřištěm na světě mimo Velkou Británii (1879). Návrat do hotelu, večeře a nocleh v Colombo.

Den 7: Colombo (snídaně, večeře)
Po snídani budete mít ještě jednou možnost jet na golfové hřiště Royal Colombo Golf Club. Po návratu do hotelu večeře a nocleh v Colombo.

Den 8: Colombo (snídaně)
Po snídani volno, check out, transfer na letiště či možnost prodloužení pobytu u moře.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.