Advent - Stockholm

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švédsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 17 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vydejte se s námi v době předvánočního shonu do poklidné severské metropole – Stockholmu. Přestože jde o moderní a dynamické město, na každém kroku pocítíte všudypřítomný severský klid a příjemnou atmosféru starobylého města.Adventní trhy ve Skansenu probíhají právě v době konání zájezdu.Stockholm nabízí tolik různých zajímavostí, kolik si jen dokážete přestavit: z muzeí mj. Muzeum bitevní lodi Vasa, Nordické muzeum nebo Muzeum středověkého Stockholmu. Můžete navštívit zoo, akvárium a hlavně Skansen s mnoha typickými švédskými stavbami i zvířaty (mj. i s losy). Vstupy jsou v ceně.

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy do Stockholmu. Transfer na hotel. K největším atrakcím Stockholmu patří lanovka Skyview, která se šplhá po hale Globen až na vrchol, odkud je krásný výhled na město. I večer.

2. den

Během dalších tří dnů si prohlédneme staré město – Gamla Stan, katedrálu Storkirkan, reprezentativní královský palác Kungliga Slottet, parlament Riksdagen a budovu opery.

3. den

 Stockholm nabízí tolik různých zajímavostí, kolik si jen dokážete přestavit: z muzeí mj. Muzeum bitevní lodi Vasa, Nordické muzeum nebo Muzeum středověkého Stockholmu. Můžete navštívit zoo, akvárium a hlavně Skansen s mnoha typickými švédskými stavbami i zvířaty (mj. i s losy).

4. den

 Symbol Stockholmu – radnice z červených cihel – Stadhuset. Třešničkami na dortu jsou Zlatý sál, kde se každoročně koná slavnostní večeře po udělení Nobelových cen a pohled na celý Stockholm z vyhlídkové věže radnice. Malý ostrůvek Riddarholmen, kde uvidíme kostel Riddarholmskyrkan. Nezapomeneme ani na procházku pěší zónou Drottingsgatan. Večer si zpestříme návštěvou Icebaru – víte, jak chutná vodka ze skleničky vyrobené z ledu?5. den: Podle aktuálních letových časů odlet ze Stockholmu do Prahy.

5. den

Podle aktuálních letových časů odlet ze Stockholmu do Prahy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.