Hotel Grüsch

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko, Grüsch
Ubytování Hotel Grüsch
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bufetová snídaně. Za příplatek možnost dokoupit večeře.

Popis ubytování

PolohaHotel Grüsch se nachází ve stejnojmenné vesnici, asi 10 km od Landquartu a 35 km od Davosu v prázdninovém regionu Prättigau.VybaveníHotel se skládá z hlavní budovy a dvou postranních budov s pokoji, dále je zde recepce, restaurace, posezení s krbem, sauna a solárium (za poplatek), venkovní bazén se skluzavkou, dětské hřiště, WI-FI ve veřejných prostorách (zdarma).UbytováníStandardní pokoje pro 2 osoby jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV, radiem a vysoušečem vlasů. Pokoje typu Family s dvoulůžkem a zabudovanou palandou pro 4 osoby mají stejné vybavení. Některé pokoje mají internetovou přípojku (na vyžádání a za příplatek).Sport a zábavaHotelový bazén v zahradě se skluzavkou. Cykloturistika a vysokohorská turistika. Výlety do okolí, např. Bad Ragaz se svými termálními lázněmi, světoznámá střediska zimní i letní turistiky Davos a Klosters či centrum rétorománského kantonu Graubünden Chur.Tipy pro správnou volbu- výhodná cena- pro rodiny s dětmi

Popis lokality ubytování

Popis destinaceDosud nepříliš známé středisko ležící v prázdninovém regionu Prättigau je určeno především rodinám s dětmi, pro které je na vrcholu Danusa připravena řada lyžařských atrakcí a překvapení.


Terény: Lyžařský areál sahá až do nadmořské výšky 1 800 m (Schwänzelegg), odkud je překrásný výhled na okolní hřebeny Bündnerských Alp. Kromě horské chaty se na vrcholu nachází dětský areál Füschsliland s lyžařskou školkou, dětskými vleky, kolotočy a dokonce dětské kino. Na své si přijdou i vyznavači běžeckých stop, 6 km dlouhá panoramatická stopa se nachází na vrcholu náhorní plošiny. Vedle sáňkařské dráhy jsou sjezdovky dostatečně široké a mírně svažité. K mezistanici se dostanete po středně obtížné sjezdovce nebo po náročnější černé. V případě teplejšího počasí je horní část areálu uměle zasněžována. Nejdelší, středně těžkou sjezdovku (Herbstgaden) měřící osm kilometrů lze nalézt na postranním svahu. Najdou zde svůj ráj také freeridoví lyžaři, stejně tak jako u Fanasu na svahu Sassuny. Vedle horské stanice lanovky najdou snowboardisté funpark s boardercrossem.


Après ski: Spíše klidnější středisko, zimní bar na sjezdovce a bar Red Fox poblíž dolní stanice Grüsch, sáňkařská dráha na vrcholu Schwänzelleg, sauna a solárium v hotelu Grüsch, termální lázně v 10 km vzdáleném Bad Ragaz, ledová metaná, lezecká stěna, plavecký bazén, kluziště, bowling.


Skipas: Skipas platný pro středisko Grüsch-Danusa. Platí na všechny vleky a lanovky v oblasti a dále na skibus v rámci celého střediska.


Výhody: Cenově výhodné ubytování s možností balíčku se skipasem. Možnost dosněžování v horní části areálu.


Nevýhody: Menší středisko. Bez záruky sněhu v okrajových částech sezony. Malý počet sjezdovek.


SNOWBOARD EXTRA:
Snow park/Freestyle: Funpark s boardercrossem se nachází na náhorní plošině 1 vedle čtyřsedačkové lanovkyStřediskaGrüschDosud nepříliš známé středisko ležící v prázdninovém regionu Prättigau vzdálené asi 35 km od Davosu. Na své si zde přijdou příznivci horských túr. Z nedalekého Fanasu a přilehlé stanice lanovky vede 55 km dobře značených turistických tras, například k úpatí hory Sassauna. Středisko má velmi dobré sportovní zázemí. Kromě tenisové haly a koupaliště nabízí střelnici, fitness-klub se saunou a od poloviny července zimní stadion. Pro ty, kdo preferují kolečkové brusle, je přichystaná desetikilometrová trasa. Pro cyklisty se v oblasti nachází náročná trasa, která je součástí největšího švýcarského závodu Swiss Bike Masters. Podniknout lze i výlety do okolí, např. Bad Ragaz se svými termálními lázněmi, světoznámá střediska zimní i letní turistiky Davos a Klosters či centrum rétorománského kantonu Graubünden Chur. Vzdálenost z Prahy je 650 km, doba jízdy z Prahy cca 6 hodin.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.