Hotel Inn Lodge

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko, St. Moritz
Ubytování Hotel Inn Lodge
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 28 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bufetové snídaně. Studia jsou bez stravování s možností dokoupení snídaní.

Popis ubytování

PolohaModerní hotel leží v centru městečka Celerina vzdáleném asi 2 km od St. Moritz. Zastávka skibusu je v blízkosti hotelu. Nedaleko je nástupní stanice lanovky na Corviglia/Marguns.VybaveníRecepce, lobby, bar, restaurace, WI-FI zdarma, výtah, lyžárna, prádelna, parkování před objektem (zdarma). Billiard, stolní fotbal a herní automaty (za poplatek).UbytováníDvoulůžkové pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastním příslušenstvím, TV, šatní skříní a ložním prádlem. Studio pro 2-4 osoby má navíc rozkládací pohovku, vybavenou kuchyňku, jídelní kout a v patře ložnici s dvoulůžkem. Fén a adaptér (na vyžádání).Tipy pro správnou volbu- vhodné ubytování pro nenáročné- lyžování ve světoznámém středisku

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMondénní a luxusní lyžařské středisko ležící ve fascinujícím regionu Engadin na švýcarské straně jižních Alp. Svatý Mořic patří mezi nejoblíbenější lyžařská střediska především díky 322 slunečných dní v roce, provázanosti lyžařských středisek a kvalitní nabídce hotelů, především vyšší kategorie. Konaly se zde dvě světové olympiády a ne náhodou sem jezdí lyžovat členové královských rodin i prostí nadšenci. Mezi nejvýznamnější lyžařské areály patří zejména Corviglia, Corvatsch/Furtschellas, Diavolezza, Lagalb, Muottas Muragl či Zuoz.


Terény: Jen na dosah od Svatého Mořice a blízko Celeriny leží největší z místních lyžařských areálů - Corviglia/Piz Nair (3 057 m) s jižními svahy všech kategorií obtížnosti. Zde naleznete sjezdovku s největším převýšením 1 235 m (Fuorcla Grischa - Celerina). Protilehlým střediskem na severních svazích je Corvatsch/Furtschellas s nejvyšším bodem na Corvatsch - Bergstation (3 303 m). Odtud nejprve pojedete po červené sjezdovce po vrcholu ledovce a teprve pak se tratě dělí dle náročnosti. Oblast Furtschellas s mírnými svahy lze doporučit především rodinám s malými dětmi. V oblasti Corvatsch lze lyžovat i v noci během tzv. Corvatsch-Snow-Night. Zdatným lyžařům se doporučuje např. sjezd přes ledovec Morteratsch z horské stanice Diavolezza. Vyznavači běžeckých tratí mohou využít na 180 km upravených tratí.


Après ski: Svatý Mořic nabízí přes tři desítky barů a diskoték, luxusní nákupní i stravovací možnosti, bazén, fitness a wellness centra, dále kluziště, létání na křídle, ledovou metanou, jezdectví, paragliding, bobování, kite sailing, tenisové haly, bazény, squash, 13 muzeí a kasino.


Skipas: Vícedenní skipas platný pro celou oblast St. Moritz nebo jednodenní skipas v jednotlivých areálech (Corvatsch, Corviglia, Diavolezza/Lagalb, Zuoz, Muottas Muragl). Platí na všechny vleky a lanovky v dané oblasti či areálu a dále na skibus v rámci střediska.


Výhody: Lyžování ve světoznámém lyžařském středisku. Záruka sněhu díky vysoké poloze střediska, především na ledovcích Corvatsch a Diavolezza až do jara.


Nevýhody: Vysoké ceny.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: V Corviglii lze nalézt 120 m vysokou U rampu a dále (vč. Piz Nair a Marguns) -halfpipe, jumps, quarterpipe, SEtables, slides. Snowpark Corvatsch pro freestyle nabízí jumps, quarterpipe, SEtables a slides.
Freeride: Mezi nejlepší oblasti s hlubokým sněhem patří Corvatsch Furtschellas, Diavolezza (Val d'Arlas, Las Collinas) a Lagalb (z La Rösa do Val Poschiavo).StřediskaSt. Moritz - BivioKlimatické lázně a světově známé středisko turistiky a zimních sportů se nachází ve východním Švýcarsku na břehu jezera Moritzsee. Vyvěrají zde prameny železité vody známé již ve starověku. Město tvoří dvě části - lázeňská St. Moritz Bad s minerálními prameny a lázeňským centrem a St. Moritz Dorf, v němž jsou kromě hotelů z 19. století památky, soustředěné zejména kolem ul. Via Maistra - protestanský kostel, fontána sv. Mořice, románská zvonice starého hřbitova a další. Ze sv. Mořice vede řada lanovek a horských železnic do atraktivních míst v okolí např. Signalbahn a Bernina Express, nejstrmější úzkokolejka bez ozubeného pohonu na světě atd. Vzdálenost z Prahy je 750 km, doba jízdy z Prahy cca 7,5 hodiny.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.