Hotel La Couronne

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko, Zermatt
Ubytování Hotel La Couronne
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 13 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bufetové snídaně. Bufetové snídaně.

Popis ubytování

PolohaHotel s rodinnou atmosférou se nachází v blízkosti centra horského střediska Zermatt. Po celém středisku se lze pohybovat pomocí místních elektromobilů nebo pěšky. Automobil nutno zanechat v Täschi na centrálním parkovišti přímo u železniční stanice a dále využít vlakové spojení Täsch - Zermatt (cca 15 minut). Pro cestu z nádraží do hotelu je možné zajistit hotelový elektromobil (zdarma v čase 8:00 - 19:00).PolohaHotel s rodinnou atmosférou se nachází v blízkosti centra horského střediska Zermatt. Po celém středisku se lze pohybovat pomocí místních elektromobilů nebo pěšky. Automobil nutno zanechat v Täschi na centrálním parkovišti přímo u železniční stanice a dále využít vlakové spojení Täsch - Zermatt (cca 15 minut). Pro cestu z nádraží do hotelu je možné zajistit hotelový elektromobil (zdarma v čase 8:00 - 19:00).VybaveníHotelová recepce, lobby, restaurace, výtah, Wifi - zdarma (heslo na vyžádání v hotelové recepci), sauna.VybaveníHotelová recepce, lobby, restaurace, výtah, Wifi - zdarma (heslo na vyžádání v hotelové recepci), lyžárna, sauna.VybaveníLobby s recepcí, výtah, restaurace, bar, terasa, kout s velkoplošnou TV, internet (za poplatek), sauna, úschovna kol.VybaveníLobby s recepcí, výtah, restaurace, bar, terasa, kout s velkoplošnou TV, internet (za poplatek), sauna, úschovna a půjčovna lyží.UbytováníDvoulůžkové pokoje bez balkonu s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, trezorem, kabelovou TV, telefonem. Za příplatek možnost vyžádat pokoje s balkonem a výhledem na Matterhorn.UbytováníStandardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem na vlasy, trezorem, televizí, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, pokoj bez balkonu. Deluxe pokoje disponují balkonem s výhledem na Matterhorn, další vybavení pokoje je stejné jak u standardního pokoje.Sport a zábavaMožnost letního lyžování. Lanovky a ozubnicové železnice zpřístupňují mnohé vrcholy v okolí. Doporučujeme koupit letní kartu "Peak Pass Special", která umožňuje neomezené využívání lanovek Matterhorn Paradise zahrnující také Gornergrat a Matterhorn Gotthard Bahn trasu mezi Randa, Täsch a Zermattem, dále volný vstup do ledovcového paláce Gletscher - Palast a využití místní autobusové dopravy (nutno rezervovat 3 dny předem).Tipy pro správnou volbu- klidná lokalita hotelu v centru ZermattuTipy pro správnou volbu- lyžování ve světoznámém horském středisku Zermatt- klidná lokalita v centru

Popis lokality ubytování

Popis destinaceNa pomezí Švýcarska a Itálie se rozkládá jedna z nejžádanějších lyžařských oblastí s dominantou jedné z nejkrásnějších hor Evropy – 4 478 m vysokým Matterhornem.


Terény: Samotná výška vrcholu Gobba di Rollin 3 899 m, odkud začínají lyžařské tratě o celkové délce 350 km, je úctyhodná. Z vrcholu Gobba di Rollin lze najednou sjet až do městečka Valtournenche a překonat tím výškový rozdíl 2375 m. Výborné lyžařské terény se nacházejí také na švýcarské straně a proto doporučujeme rozšíření skipasu na celou oblast Cervinia - Zermatt, včetně dvou ledovců Gornergratt a Rothorn. Za nejlepší lyžařskou oblast lze považovat sjezdy z oblasti Gornergratt, kam vyváží lyžaře typická švýcarská jednokolejnicová zubačka. Za prohlídku stojí také středisko Zermatt. Na sjezdech z vrcholu Kleine Matterhorn si při jdou na své zkušenější lyžaři. Příznivci snowboardingu naleznou v celé oblasti čtyři snowparky, jako v ráji se tu budou cítit vyznavači jízdy volným terénem a heliski.


Après ski: Restaurace, bary, obchody, diskotéky, zimní stadion, noční lyžování, sáňkování, jízdy psím spřežením, potápění v zamrzlém jezeře.


Typy skipasů:
Cervinia: platí pro skiareál Cervinia a 2 dny i v rámci skiareálů Valle d´Aosta.
Cervinia/Zermatt: platí pro propojené skiareály Cervinia a Zermatt.


SNOWBOARD EXTRA:
Gravity Park: Největší snowboardový park v Evropě s U-rampou, quarterpipe a další skoky.
Snowpark Breuil-Cervinia: Slides, Boardercross, Table a další skoky
Snowpark Sunnegga-Blauherd-Rothern: Boardercross
Snowpark Zermatt I.: Halfpipe, Rail, Boardercross
Snowpark Zermatt II.: Tables, Slides, Halfpipe 200 m a další skokyStřediskaZermatt - TäschVysokohorské středisko Walliských Alp leží na říčce Visp, na jeho obzoru se tyčí kulisa majestátného Matterhornu (4478 m). V okolí je dalších 25 čtyřtisícovek a pod Matterhornem leží ve výšce 2 900–3 900 m oblast celoročního sněhu, která sem přitahuje příznivce letního lyžování. Okolí střediska je protkáno mnoha kilometry tras pro letní vysokohorskou turistiku. Lanovky a ozubnicové železnice zpřístupňují mnohé vrcholy v okolí - Gornergratbahn vedoucí na vrcholek Gornargat (3 089 m), odkud je krásný rozhled na vrcholy čtyřtisícovek Dom, Täschhorn, Alphubel, Allalinhorn, Matterhorn, skupinu Monte Rosa, Weisshorn a další. Pro cestu do Zermattu je nutno využít železnici z Täsche (cca 15min), auto lze zanechat na centrálním parkovišti přímo u železniční stanice nebo v hotelu v Täschi.Vzdálenost z Prahy je 850 km, doba jízdy z Prahy cca 9 hodin.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.