Hotel Ochsen 2

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko, Davos
Ubytování Hotel Ochsen 2
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 14 630 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLuxusní středisko světového významu, oblíbené místo britské královské rodiny a jedno z nejlepších lyžařských míst Evropy se nachází ve východní části Švýcarska.


Terény: Lyžařská oblast Davos – Klosters je spojena systémem několika lanovek přes středisko Parsenn. Celá oblast zahrnuje 232 km sjezdovek nejrůznějších obtížností. Nejoblíbenější je právě oblast Parsenn, snadno dostupná pomocí lanovky Parsennbahn na vrchol Weissfluhjoch, ze kterého lze využít sjezdu na Parsennhütte nebo dlouhého sjezdu přímo do Klosters a nebo třetí variantu, 14 km dlouhý sjezd do Küblis. Odtud ale bohužel vede jediná cesta zpět k lyžování pomocí skibusu. Opomenuti zde rozhodně nezůstanou příznivci běžeckých tratí, kteří ve zdejších dvou oblastech naleznou celkem 100 kilometrů celosvětově vyhledávaných běžeckých stop.
Après ski: Ve zdejší luxusní oblasti zcela jistě stojí za to udělat si výlet do Klosters a sledovat život v tomto městečku s jeho obchody a restauracemi. Další společenské vyžití nabídne jistě bazén, metaná, bruslení, jízda na koni, tenis a squash a další sportovní i nesportovní aktivity.


Skipas:
Skipas Davos/Klosters je platný pro celý skiareál Davos/Klosters. K vystavení skipasu nutné foto.


Výhody: Ideální podmínky pro všechny kategorie lyžařů.


Nevýhody: Cenově velmi náročné.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Gotschna/Parsenn: Boardercross
Snowpark Madrisa: přírodní pipes a další překážky
Snowpark Jakobshorn: Slides, Halfpipe 110 m (druhá halfpipe u lanovky Bolgen) a další skokyStřediskaDavosLuxusní středisko situované ve východní části Švýcarska. Nedaleký ledovec Engadin je používán především pro příznivce běžeckého lyžování a s oblibou jej v letních měsících používají národní reprezentační týmy. Vzdálenost z Prahy je 700 km, doba jízdy z Prahy cca 10 hodin.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.