Hotel Sunstar Grindelwald

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko, Grindelwald
Ubytování Hotel Sunstar Grindelwald
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 19 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bufetové snídaně. Možnost dokoupení večeří (menu o 4 chodech).

Popis ubytování

PolohaHotel leží v centru Grindelwaldu, v pěší vzdálenosti od restaurací a obchůdků.VybaveníRecepce, jídelna, restaurace, bar a diskotéka. Bazén (15 x 9 m, cca 28°C). Sauna, solárium a masáže za poplatek. Stolní tenis, internet a WIFI v lobby baru. Parkování před hotelem, garáž za poplatek.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním příslušenstvím, jsou vybaveny rádiem, televizí, minibarem (nápoje zdarma) a trezorem. Rodinné pokoje nebo apartmány až pro 6 osob na vyžádání.Tipy pro správnou volbu- bazén, wellness zázemí- jednolůžkový pokoj bez příplatku- dítě zcela zdarma

Popis lokality ubytování

Popis destinaceVe východní části Bernských Alp se nachází jedno z nejproslulejších a největších lyžařských míst Evropy Jungfrau Top Ski Region.


Terény: Oblast Jungfrau regionu se dá pomyslně rozdělit na oblast Grindelwaldu, Wengenu a Mürrenu. Grindelwald aWengen pomyslně odděluje sedlo Kleine Scheidegg a Lauberhorn, odkud vede do Wengenu závodní trať světového poháru. Další možností tohoto místa je sjezd z Eigerského ledovce až přímo do Grindelwaldu. Nelze jinak než doporučit návštěvu místní dominanty Jungfrau a nejvýše položené železniční stanice v Evropě s nádherným výhledem na okolní vrcholy. Středisko Mürren se vepsalo do paměti především jako kolébka masového sjezdového lyžování, prvního vleku v Evropě a také jako první pořadatel světového poháru. Další atraktivitou tohoto místa je návštěva vrcholu Piz Gloria s výš kou 2 971 m n. m., které proslavil především James Bond. Lyžařům dokáže Piz Gloria nabídnout vynikající terény pro lyžování mimo značené svahy.


Après ski: Restaurace, bary, diskotéky, obchody, bazén, bruslení a další možnosti společenského vyžití.


Skipas:
Skipas Jungfrau platí pro všechna 3 střediska regionu, tj. First, Grindelwald-Männlichen-Kleine Scheidegg-Wengen-Lauterbrunnen a Mürren-Schilthorn.


Výhody: Ideální podmínky pro všechny kategorie lyžařů, pro horolezce velká výzva – severní stěna Eigeru, přijatelné ceny ubytovacích kapacit, kvalitní lyžování, otáčivá restau race na Piz Gloria.


Nevýhody: Ve městech Mürren a Wengen platí zákaz automobilové dopravy, větší časová náročnost k návštěvám jednotlivých sjezdovek.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Stone-land (First): Slides, Tables, Superpipe (70 m dlouhá, 5 m radius), Boardercross a další skoky.
Snowpark „Jumper’s Corner“ (Kleine Scheidegg): Halfpipe, Tables, Rail a další skoky. Druhý snowpark pro začátečníky.
Snowpark Müren-Schilthorn: Tables, Slides a Halfpipe 30 m, Rail a další skoky.StřediskaInterlaken, Grindelwald, WilderswilInterlaken je horské město situované v srdci Švýcarska v nadm. výšce 600 m v překrásné poloze mezi jezery Thunersee a Brienzersee. Wilderswil leží přímo na okraji Interlakenu poblíž silnice vedoucí do nitra Alp. Grindelwald je známé horské středisko Bernských Alp situované přímo pod stěnou trojice významných vrcholů Jungfrau (4 158 m), Eiger a Mönch. Dominantou pobytů v Interlakenu i Grindelwaldu je právě návštěva této části Alp s řadou významných lanovek a horských železnic, ať už na vyhlídkovou plošinu Schynige Platte, majestátní Schlithorn, nebo unikátní horská železnice k „vrcholu Evropy" Jungfraujoch, kde v nadm. výšce 3 454 leží nejvýše položená železniční stanice Evropy. K dalším atraktivitám patří i údolí vodopádů Lauterbrunnen, ledovce Eigerglescher nebo nejdelší sedačková lanovka Švýcarska na First. Výborná poloha obou středisek umožňuje navštívit metropoli centrálního Švýcarska Lucern nebo hlavní město Bern. Střediska jsou východiskem pěších túr vedoucích z ledovcových kotlů do travnatých sedel s panoramatickými výhledy na tuto část Alp. Vzdálenost z Prahy je 860 km, doba jízdy z Prahy cca 11 hodin.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.