Studia a apartmány Veysonnaz

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko, Veysonnaz
Ubytování Studia a apartmány Veysonnaz ***
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 560 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravování.

Popis ubytování

PolohaStudia a apartmány se nacházejí ve středisku Veysonnaz, které leží v nadmořské výšce 1400 m. Umístěny jsou v centru ve vzdálenosti 450-800 m od lanovky. Po celém středisku jezdí zdarma skibus a je zde k dispozici plavecký bazén.VybaveníParkování zdarma v kryté garáži při vjezdu do střediska. ApartmányStudio pro 2-4 osoby: Obytná část s plně vybaveným kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou, v předsíni palanda nebo lůžko. Apartmány pro 4-6 osob mají navíc samostatnou ložnici. Byty nejsou vybaveny mycími, čistícími a úklidovými prostředky, toal. papírem, mýdlem, ručníky a utěrkami. Všechny byty mají vlastní sociální zařízení.Tipy pro správnou volbu- vstup do bazénu zdarma- ochutnávka vína jednou týdně na recepci

Popis lokality ubytování

Popis destinaceObrovská lyžařská oblast vzájemně propojených lanovek a sjezdových tratí, rozprostírající se východně od Mont Blanc vysoko na svazích Walliských Alp paralelně s údolím řeky Rhony. Z lyžařských sjezdovek i z oken hotelů či apartmánů lze shlédnout až dolů do závratné hloubky, kde se v údolí Rhony rozkládá město Sion - nejstarší město Švýcarska s dominantou tří středověkých hradů stojících na skaliskách nad městem.

Terény: Lyžařská oblast Čtyři údolí vznikla propojením alpských středisek Veysonnaz, Thyon, Nendaz, Siviez, La Tzoumaz, Mayens-de-Riddes, Verbier a Bruson. Z nejvyššího vrcholu Mont Fort (3 330 m), odkud vedou prudké sjezdové tratě, je krásný výhled do všech světových stran na nejznámější alpské velikány, jako je Mont Blanc, Matterhorn, Monte Rosa nebo horská skupina Jungfrau v Bernských Alpách. Velice populární je sjezdovka Piste de l’Ours (Medvědí sjezdovka) poblíž Veysonnaz, kde se každoročně jezdí závody Světového poháru. Místní lyžařské eldorádo čítá 410 km vzájemně propojených a dokonale upravovaných sjezdových tratí. Pro vyznavače extrémního lyžování a snowboardingu jsou připravené tratě Mont Gelé, tzv. ski-tour, které nejsou označené žádnou barvou, neboť jsou tak příkré, že po nich nevyjede ani sněžná rolba. Snowboardisté jistě neopomenou vyzkoušet svah se sklonem 45–55 stupňů na severní stěně vrcholu Bec des Rosses. Lyžařská oblast Čtyři údolí je jedna z nejprestižnějších a nejrozsáhlejších oblastí na celém světě.


Après ski: Bary, diskotéky, krytý bazén (zdarma), sauna, fitness, noční lyžování, paragliding.


Skipas:
Skipas La Printze platí na všechny lanovky a vleky stejnojmenné oblasti (Evoléne, Thyon, Nendaz, Siviez a Veysonnaz, včetně FIS sjezdovky Piste de l´Ours). Skipas 4-V platí na všechny lanovky a vleky oblasti Čtyř údolí vč. gondoly na nejvyšší horu Mont Fort. K vystavení skipasu nutné foto. Při vystavení čipové karty (povinná) se platí nevratný poplatek cca 5 CHF.


Výhody: Celá řada tratí s nejvyšší pečetí kvality lyžování, terény pro méně zkušené lyžaře, nepřeberné množství apres-ski, výhodné cenové podmínky u ubytování i koupi skipasů.


Nevýhody: Horší upravenost sjezdovek na okrajích sezóny, velké silniční vzdálenosti mezi jednotlivými středisky.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Savoleyres: Boarder cross, Tables a Slides
Snowpark Thyon: Dva snowparky pro začátečníky a pokročilé u sjezdovky Thytaz II s Quarterpipe, Tables, Slides, Rail, Boardercross a další skoky.
Snowpark Verbier: Akce na ledovci Mont Fort, v skiparku „Sunrise“: 3 free - style plochy s Tables, Hips, Mail box, Rails, Slides a Boardercross.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.