Švýcarsko II.

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 8 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

AUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Vierwaldstättské jezero - Fronalpstock - Klingenstock - Luzern - Männlichen - Kleine Scheidegg - Jungfraujoch - Aare - Reichenbach - Ballenberg - Grimsel - Zermatt...

Popis ubytování

Ubytování:3x ubytování v hotelu ve 2 lůžk. pokoji s vl. soc. zařízením (součástí hotelu je venkovní bazén) s polopenzíCENA ZAHRNUJE:- dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
- 3x ubytování v hotelu ve 2 lůžk. pokoji s vl. soc. zařízením (součástí hotelu je venkovní bazén)
- 3x polopenzi
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadkuCENA NEZAHRNUJE:- komplexní pojištění: 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)
- doporučená částka na vstupné, zubačky a lanovky: cca 180 CHF (Jungfraujoch + 125 CHF)SLEVY A PŘÍPLATKY:- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2017) = -350,- Kč
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2017) = -250,- Kč
- komplexní pojištění = 156,- Kč
- 1-lůžk.pokoj = 1.000,- KčODJEZDOVÁ MÍSTA:Beroun, Plzeň, Praha, (Rakovník (+200,- Kč/osoba))
Při objednávce v roce 2016 vybíráme zálohu pouze 500,- Kč/osoba

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd.

2. den

Dopoledne pěší turistika v oblasti VIERWALDSTÄTTSKÉHO JEZERA: výjezd soustavou lanovek na vrchol FRONALPSTOCK (1 921 m), kde začíná cca 2,5 hod. panoramatická hřebenová túra na KLINGENSTOCK (1 935 m) nabízející nezapomenutelné výhledy na švýcarská jezera. Alternativně lze zvolit pohodlnější, 1,5 hod. sestup do turistického střediska STOOS. Odpoledne prohlídka historického LUZERNU se světoznámým Kapličkovým mostem přes řeku Reuss, okouzlujícími uličkami starobylého centra a pozůstatky opevnění. Ubytování v městečku Wilderswil nedaleko Interlakenu.

3. den

Celodenní program v Bernských Alpách. Výlet horským vláčkem z Lauterbrunnenu do Wengenu a odtud lanovkou na MÄNNLICHEN (2 230 m) s velkolepým výhledem na horské panorama se známými štíty: Eiger, Mönch a Jungfrau. Nenáročná 2 hod. procházka po turistickém chodníku do sedla KLEINE SCHEIDEGG (2 061 m). Odtud fakultativně výlet zubačkou na JUNGFRAUJOCH, do nejvýše položené železniční stanice v Evropě (3 454 m). Na odjezd busu do Grindelwaldu Vás dopraví vláček, zatímco zdatnější turisté mohou zvolit cca 4 hod. pěší sestup nebo kombinaci pochodu do mezistanice Alpiglen - 1 650 m (cca 2,5 hod.) a vláčku. Návrat na ubytování.

4. den

Vyhlídková jízda majestátným průsmykem GRIMSEL, odkud lze spatřit pozůstatek Rhónského ledovce. Přejezd horským vláčkem z Täsche do ZERMATTU, na úpatí nejfotografovanější evropské hory Matterhornu. Nádherný přírodní amfiteátr s více než 25 vrcholy přesahujícími 4 000 m a rozlehlými ledovci vybízí k návštěvě některé lanovku zpřístupněných vyhlídek (Gornergrat, Kl. Matterhorn, Sunnegga…). Možnost procházek dle fyzické kondice každého účastníka. Noční přejezd.

5. den

Příjezd v poledních hodinách.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.