Švýcarsko, Žulová romance :: expedice, trekový zájezd | vícedenní přechod hor

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko, Východní Švýcarsko, Pizol
Ubytování Chata
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 6 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

„Nejkrásnější alpská krajina, jakou znám. Zelené louky, podivuhodné horské farmy, husté řady věčně zelených stromů, nad nimiž se vznáší siluety hor oděných do ledu.“ Těmito slovy popisuje italský horolezec Walter Bonatti kouzlo žulového masivu Masina.

Technická náročnost - Střední - lehký horský terén, lehké zajištěné cesty a ledovce, jízda na kole po zpevněných lesních cestách Fyzická náročnost - Střední – Fyzická aktivita do 6 hodin denně ojediněle i více

Popis stravování

Bez stravy

Program zájezdu

1. - 7.den

Tyto štíty rozkročené po obou stranách mezi italskou Valtellinou a švýcarskou Egadine jsou po více než století právem považovány za nejlepší výcvikové centrum alpinistů z Lombardie. Současně se staly vynikajícím terénem pro turisty, kteří vyhledávají atraktivní a zajímavá místa a kteří se nebojí drsné krajiny a velkých stoupání. Tato oblast je stále ještě pokládána za jakousi divočinu. Trekking v této oblasti pro Vás rádi uspořádáme kdykoli během letní sezóny. Náplň, termín, délku trvání a cenu programu přizpůsobíme maximálně Vašim požadavkům.



   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.