Švýcarsko

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 6 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

ŠVÝCARSKO
TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:
1/ Pá 13.07. - Út 17.07.2018 6.300,- Kč
Při objednávce v roce 2017 vybíráme zálohu pouze 500,- Kč/osoba
Při objednávce v roce 2017 vybíráme zálohu pouze 500,- Kč/osoba

Popis ubytování

Ubytování:2x ubytování v hotelu se snídaní (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)CENA ZAHRNUJE:- dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
- 2x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
- 2x snídani
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadkuCENA NEZAHRNUJE:- komplexní pojištění = 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)
- doporučená částka na vstupné, zubačku a loď: cca 100,- CHFSLEVY A PŘÍPLATKY:- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2018) = -350,- Kč
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2018) = -250,- Kč
- komplexní pojištění = 130,- Kč
- 2x večeře (3 chody) = 800,- Kč
- 1-lůžkový pokoj = 550,- KčODJEZDOVÁ MÍSTA:Rakovník (+200 Kč/os.), Praha, Beroun, Plzeň

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd.

2. den

Návštěva oblíbeného poutního místa EINSIEDELN, rozsáhlého barokního komplexu výstavného benediktinského kláštera s proslulou Černou madonou a úchvatnou knihovnou čítající téměř čtvrt milionů svazků včetně vzácných rukopisů. Prohlídka pozoruhodného městečka SCHWYZ s četnými památkami. Přejezd do populárního letoviska BRUNNEN situovaného na břehu VIERWALDSTÄTTSKÉHO JEZERA. Návštěva firemní prodejny a muzea dokumentující historii výroby slavných kapesních nožíků firmy VICTORINOX. Fakultativně vyhlídková plavba po jezeře považovaném díky nádhernému okolí vytvářejícím kulisu ne nepodobnou severským fjordům za nejkrásnější v celém Švýcarsku. Ubytování v Innertkirchenu.

3. den

Návštěva působivé, 1,5 km dlouhé, soutěsky řeky AARE. Výlet horským vláčkem na KLEINE SCHEIDEGG (případně až na Jungfraujoch), odkud se naskýtá velkolepý výhled na horské panorama se známými štíty: Eiger, Mönch a Jungfrau. Fakultativně pěší sestup do známého lyžařského střediska WENGENU. Zastávka v lázeňském INTERLAKENU, vstupní bráně do Bernských Alp. Návrat na ubytování.

4. den

Panoramatická jízda průsmykem SUSTEN (2 224 m), odkud lze podniknout nenáročný výstup k ledovci STEINGLETSCHER. Exkurze do čokoládovny ALPROSE spojená s ochutnávkou a možností nákupu. Prohlídka mondénního LUGANA. Návštěva expozice ŠVÝCARSKO V MINIATUŘE, kde se na ploše 1 ha nachází miniatury nejznámějších turistických atrakcí země Helvetského kříže. V případě časové rezervy podvečerní zastávka v BELLINZONĚ. Noční přejezd.

5. den

Příjezd v ranních hodinách.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.