Švýcarsko

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 8 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

ŠVÝCARSKO
Autobusový poznávací zájezd: Locarno - Lago di Maggiore - Isola Bella - Borromejské ostrovy - Simplon - Zermatt - Saastal - Mattmark - Saas Fee - Ženevské jezero - Montreux - Bern
TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:
St 12.06. - Po 17.06.2019 8.990,- Kč

Popis ubytování

Ubytování:- 3x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
- 3x polopenzeCENA ZAHRNUJE:- doprava zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
- 3x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
- 3x polopenze
- jízdné na všechny otevřené lanovky a místní dopravu v údolí Saastal (s výjimkou "metra Alpin")
- průvodce
- pojištění CK proti úpadkuCENA NEZAHRNUJE:- komplexní pojištění = 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)
- doporučená částka na vstupné, zubačky/lanovky: cca 120 CHF+25 € (včetně vláčku Täsch-Zermatt a zpět)SLEVY A PŘÍPLATKY:- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2019) = -350,- Kč
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2019) = -250,- Kč
- komplexní pojištění = 156,- Kč
- 1-lůžkový pokoj = 1.800,- KčODJEZDOVÁ MÍSTA:Rakovník (+200 Kč/os.), Praha, Beroun, Plzeň

Program zájezdu

1. den: Odjezd z CŘ ve večerních hodinách

Odjezd z Prahy v cca 20 hod. Noční přejezd.

2. den

Návštěva mondénního LOCARNA s poutním kostelíkem Madonna del Sasso. Vyhlídková jízda podél jezera LAGO DI MAGGIORE obklopeného středomořskou vegetací. Výlet lodí na ostrůvek ISOLA BELLA (letní sídlo hraběte Karla III. Borromejského, unikátní terasovité zahrady s mnoha exotickými dřevinami), který je nejnavštěvovanějším místem tzv. BORROMEJSKÝCH OSTROVŮ. Panoramatická cesta majestátným průsmykem SIMPLON (2005m). Ubytování v Saas Grundu.

3. den

Přejezd horským vláčkem z Täsche do ZERMATTU, na úpatí nejfotografovanější evropské hory Matterhornu. Nádherný přírodní amfiteátr s více než 25 vrcholy přesahujícími 4000m a rozlehlými ledovci vybízí k návštěvě některé lanovku zpřístupněných vyhlídek (Gornergrat, Kl. Matterhorn, Sunnegga…). Možnost nenáročných procházek dle fyzické kondice každého účastníka. Návrat na ubytování.

4. den

Celodenní program v údolí SAASTAL (jízdné za lanovky jsou již v ceně zájezdu). Výjezd lanovkou na Kreuzboden (2397m), případně až na Hohsaas (3200m) s úžasným panoramatem věčně zaledněných horských štítů. Busem k impozantní přehradě MATTMARK - nejvyšší sypané hrázi světa (vycházka okolo vodního díla). Prohlídka populárního lyžařského střediska SAAS FEE ležícího u paty mohutných ledovců umožňujících lyžováni i v letních měsících. Možnost výjezdu některou z lanovek za dalšími dech beroucími výhledy. Návrat na ubytování.

5. den

Zastávka na břehu ŽENEVSKÉHO JEZERA, v lázeňském MONTREUX, které je považováno za nejkrásnější místo tzv. "švýcarské riviéry". Návštěva GRUYÉRES, údajně nejmalebnější vesničky Švýcarska proslavené výrobou stejnojmenného sýru. Exkurze do sýrárny v Gruyéres spojená s degustací a do čokoládovny poblíž městečka Broc (ochutnávka a možnost nákupů). Prohlídka BERNU, historického města na řece Aare s typickými podloubími a pověstmi opředenými kašnami. Noční přejezd.

6. den

Příjezd v ranních hodinách (Praha cca 09.00 hod).Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.