To nejlepší ze Švýcarska

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko, Evropa, Švýcarsko
Název ubytování To nejlepší ze Švýcarska
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 9 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Podívejte se s námi do Švýcarska, země s krásnými alpskými vrcholky, překrásnými městy, přírodou a mnoha památky.
Co s námi můžete vidět?
Navštívíme nejvýznamnější švýcarská města, z městečka Zermatt se podíváme na Matterhorn nebo ochutnáme pravou švýcarskou čokoládu ve městě Caslano. To pravé, co ke Švýcarsku neodmyslitelně patří!

Cena zahrnuje

1 místo v autobuse
4 nocleh v 2-3* hotelu (dvoulůžkový pokoj)
3 snídaně
1 zavazadlo, 1 palubní tašku
Program dle itineráře
Profesionální průvodce znalý destinace
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Vstupné do památek
Cestovní a úrazové pojištění
Příplatek za jednolůžkový pokoj

Nástup / Výstup
Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov / Svatá Kateřina

Program
1. den - ve večerních hodinách odjezd z Prahy přes Rozvadov do Basileje.
2. den - ráno krátká zastávka ve městě Basilej s prohlídkou katedrály Munster a radnicí na náměstí Marktplatz. Následuje odjezd do Bernu, procházka centrem města patřícího do seznamu UNESCO. Odjezd do francie na nocleh v okolí města Pontarlier. Nocleh.
3. den - příjezd do Ženevy. Procházka Starým městem Vielle Ville, nejstaršího domu v Ženevě Maison Tavel, katedrály Sv. Petra, Place du Bourg de Four, Palais de Justice nebo ženevské vodní fontány. Přejezd okolo ženevského jezera do města Montreux okolo Lavaux (UNESCO) a pěší procházka k hradu Chillon. Odjezd na ubytování.
4. den - celodenní návštěva malebného městečka Zermatt s výhledem na horu Matterhorn, možnost výjezdu lanovkou na horu Gornegrat s úchvatným výhledem na okolní hory. Odpoledne odjezd do italského města Varese na nocleh.
5. den - ranní odjezd do čokoládovny Caslano, prohlídka a přesund do Lugana k luganskému jezeru. Prohlídka města a přejezd do Bellinzony, kde místní hrad patří k památkám UNESCO. Navečer odjezd směrem k Luzernu, nocleh.
6. den - prohlídka města Luzern. Kapličkový most, kostel Sv. Petra, Radnice, Katedrála Sv. Legera, Lví památkník. Odjezd do Zurichu, města s nejvyšší kvalitou života na světě a zároveň města s nejvyššími náklady na život. Návštěva kostelu Sv. Petra, kostel Fraumunster. Kratší volný program. Odpoledne odjezd s krátkou zastávkou ve městě St. Gallen u klášteru Sv. Havla (UNESCO). Poté odjezd do Prahy.
7. den - příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.