Wellness Hostel 4000

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko, Saas Fee
Název ubytování Wellness Hostel 4000
Typ ubytování Dle programu
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 20 840 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně Snídaně Snídaně

Popis ubytování

PolohaModerní hostel se nachází v centru horského střediska Saas Fee v blízkosti centrálního parkoviště. Nejbližší lanovka se nachází cca 5 minut chůze.VybaveníRecepce, restaurace, snack bar, lobby, výtah, vnitřní bazén s tobogánem, dětské brouzdaliště, konferenční místnost, Wellness centrum (pro klienty vstup zdarma), WIFI zdarma.VybaveníRecepce, restaurace, snack bar, lobby, výtah, vnitřní bazén s tobogánem, dětské brouzdaliště, konferenční místnost, Wellness centrum (pro klienty vstup zdarma), lyžárna, WIFI zdarma.VybaveníRecepce, restaurace, snack bar, lobby, výtah, vnitřní bazén s tobogánem, dětské brouzdaliště, konferenční místnost, wellness centrum (pro klienty vstup zdarma), WIFI (zdarma).UbytováníDvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Hostel disponuje pokoji pro maximálně 6 osob, které jsou vybaveny dvoulůžkem a přistýlkami v podobě paland.UbytováníDvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Hostel disponuje pokoji pro maximálně 6 osob, tyto pokoje jsou vybaveny dvoulůžkem a přistýlkami v podobě paland.UbytováníDvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Hostel disponuje pokoji pro maximálně 6 osob, tyto pokoje jsou vybaveny dvoulůžkem a přistýlkami v podobě paland.Tipy pro správnou volbu- Wellness centrum v ceně- Místní doprava po středisku a lanovky zdarma- Vhodné pro rodiny s dětmiTipy pro správnou volbu- Wellness centrum v ceně- Místní doprava po středisku zdarma- Vhodné pro rodiny s dětmi

Popis lokality ubytování

Popis destinaceSkibusem propojená střediska Saas Fee, Saas Grund a Saas Almagell se nacházejí v jižní části Švýcarska, 20 km od Zermattu a jeho magického vrcholu Matterhornu. Garance sněhové pokrývky je dána nadmořskou výškou a přítomností ledovce. Oblast je známá příjemným jižním klima, čistým vzduchem a překrásnými výhledy na okolní Alpy. Kuriozitou je nejvýše položená otáčivá restaurace světa a největší ledová jeskyně v ledovci Mittel allalin. Saas Fee je střediskem bez autoprovozu, místní dopravu zajišťují elektromobily. Na okraji střediska je k dispozici centrální parkoviště.


Terény: Střediska nabízejí nespočet sjezdovek všech obtížností, uspokojí rodiny s dětmi, pokročilejší lyžaře i milovníky volných terénů. Výzvou pro pokročilé lyžaře je devítikilometrový sjezd s převýšením téměř 1 800 m. Zdatným lyžařům je k dispozici černá sjezdovka Kanonenrohr a další sjezdy pod vrcholem Felskinn, především pak neupravovaná boulovatá sjezdovka Weisse Perle. Freeridové lyžování se doporučuje především oblasti znalým lyžařům, je zde řada ledovcových trhlin, které představují smrtelné nebezpečí. Opomenuti nezůstanou ani příznivci snowboardingu a bílé stopy. Nejlákavější bude jistě snowpark Mittelallalin nad Saas-Fee s dvousetmetrovou superpipe.


Après ski: Restaurace, bary, obchůdky a diskotéky. Krytý bazén, wellness s vířivkami, saunou atd.

Skipas:
Skipas Saas-Fee platí pro celou oblast Saas Fee, Saas Grund a Saas Almagell.


Výhody: Vynikající klimatické podmínky, celoroční lyžování na ledovci, snowparky pro snowboardisty, výborné sněhové podmínky.


Nevýhody: Převažující počet vleků a sedaček.

SNOWBOARD EXTRA:
Saas-Fee: Halfpipe, Jumps, Quarter pipe, Tables, Slide.
Saas-Grund: Halfpipe, Boardercross, Jumps, Quarterpipe, Tables, Slide.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.