A-One Star Hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Pattaya/Jomtien
Ubytování A-One Star Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 27 533 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
A-One Star Hotel se nachází v centru města Pattaya, v místě plném obchůdků a restaurací. V docházkové vzálenosti je také nákupní centrum, noční kluby a další zábavní centra, díky nímž je Pattaya tak známá. Transfer z letiště v Bangkoku trvá cca 1,5-2hod. Na věhlasnou Walking Street je to cca 2,5 km (pohodlný dojezd místními dopravními prostředky).

Pláž
A-One Star Hotel leží cca 150 m od populární písčité pláže (stačí přejít ulici a promenádu).

Vybavení
Moderní A-One Star Hotel byl otevřen v roce 2014.
Recepce 24hod., stanoviště pro vlastní check in, směnárna a parkoviště (zdarma). Hosté A-One Star Hotel mají k dispozici bazén (6:00-22:00), lehátka a slunečníky (zdarma). Hotelová restaurace nabízí jídla thajské i mezinárodní kuchyně. Bar u recepce nabízí nápoje i lehké občerstvení. Klienti A-One Star Hotel mohou také využívat zařízení sesterského hotelu A-One (The Royal Cruise).

Pokoje
Módně zařízené standardní pokoje (star room) max. pro 2 osoby (rozhloha cca 17m2), s vlastní koupelnou (WC, sprchový kout, fén), TV-sat, telefon, trezor a individuálně nastavitelná klimatizace. Pokoje nemají balkón. Klienti A-One Star Hotel mají k dispozici 2 láhve minerální vody na každý den pobytu.

Strava
Snídaně ve formě bufetu.

Sport a zábava
Fitness centrum (zdarma). Za poplatek je možnost využití sauny a hotelového wellness centra (relaxační a kosmetické procedury), a také dalších aktivit (např. jóga).

Internet
Wi-Fi na pokojích zdarma.

Místní kategorie
V Thajsku neexistuje oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce ponechaly kategorizaci hotelů na cestovních kancelářích.

Náš názor
A-One Star Hotel je ideální pro klienti s menším rozpočtem na dovolenou. Největší výhodou A-One Star Hotel je jeho moderní design, a také skvělá poloha - blízko pláže a zároveň nedaleko zábavního centra města Pattaya.

Jiné
http://www.a-onestarhotel.com

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: přímý charterový let letadly Dreamliner LOT, transfery letiště - hotel - letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, péči polského zástupce na letišti, péči polského delegáta v Thajsku, pojištění TU Europa varianta standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavzadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině min. od 15 osob), jinou stravu než je uvedena v popisu hotelu a další osobní výdaje. ProgramDen první
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska. Setkání na stanovišti Rainbow Tour na letišti cca 3 hodiny před plánovaným odletem. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání, možnost využití fakultativních výletů apod.

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet zpět do Polska.Výlety v okolíPro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od pobřeží letoviska Pattaya se nachází ostrov Koh Larn. Krásné bílé pláže se tu pojují s blankytnou vodou. Nezapomenutelné výhledy jsou zaručeny.
Cena cca 40 USD.

Rajský ostrov Koh Samet
Celodenní výlet z Pattayi a Jomtien na ostrov obklopený nejkrásnějšími plážemi s bílým pískem. Nedotčená turisty díky národnímu parku (Khao Laem Ya-Moo Koh Samui), který zabírá její celý povrch a omezující pravidla stanovují standardy hotelů tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Klima na ostrově je typicky tropické po celý rok, což umožňuje trávení dovolené na krásných písečných plážích, často označovaných jako křišťálové. Průměrné teploty jsou 28ºC.
Možnost koupání a opalovánÍ. Cena cca 45 USD.

Nong Nooch Village Tropical Garden 
Výlet, během kterého uvidíme obrovský zámek se zahradou, která zabírá plochu téměř 400 ha plnou orchidejí a bromelií, kaktusů a bonsají. V mini amfiteátru se koná půlhodinová show thajských lidových tanců a obřadů, umění thajského boxu a boje na slonech Zahrady se také mohou pochlubit dobře vyškolenými slony, kteří prezentují v půlhodinové ukázce své dovednosti. Cena cca 40 USD. Show není dostupná z Koh Samui.

Travesti show
Odjezd na Travesti show (Alcazar nebo Tiffany). Tato show je považována za jednu z největších atrakcí Pattayi. Jedná se o hudebně taneční show v podání transsexuálů a transvestitů (bez erotického nádechu). Připomíná kabarety z 20. let a trvá cca 1 hod.10 min. Vzhledem k velkému zájmu je nezbytná předchozí rezervace! Pro naše klienty jsou rezervována VIP místa v přední části hlediště. Cena cca 30 USD. Show není dostupná z Koh Samui.JinéLet
Komfortní letoun společnosti  PPL LOT typ DREAMLINER (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) servírované v době podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických  a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.