Deluxea - Pimalai Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Ko Lanta
Název ubytování Pimalai Resort & Spa
Typ ubytování Deluxe
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 33 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Pimalai Resort & Spa ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámNázev Pimalai je odvozen ze starověkého sanskrtu a znamená „malý kousek nebe“. Resort Pimalai je svému jménu věrný a přináší dokonalou kombinaci přírody a luxusu.
Nachází se daleko od hluku a shonu přeplněných pláží, na jihozápadním pobřeží Koh Lanta v nádherné zátoce Ba Kan Tiang Bay. Oblast Koh Lanta, v provincii Krabi, se nachází asi sedm stupňů severně od rovníku. V blízkosti resortu se nachází národní park Lanta Marine.
Část resortu je vystavěna na pláži a část v kopcovitém terénu, díky němuž je umožněn výhled na Andamanské moře, který vám doslova vezme dech. Resort je krásně schován v původním tropickém lese, takže méně pozornému cestovateli by mohlo připadat, že turismus do těchto míst ještě nepřišel. Na své si zde přijdou milovníci klidného prostředí, kvalitních služeb lázeňství, ale i sportovci a milovníci nočního života. Je ideální destinací pro romantické svatby a líbánky.Kategorie a vybavení pokojůTento luxusní resort nabízí 121 možností k ubytování. Svojí architektonickou jednoduchostí skvěle zapadá do místního prostředí. Jednotlivé ubytovací jednotky jsou vystavěny v moderním thajském stylu. Interiéry zdobí orientální doplňky, které podtrhují kouzlo tamější atmosféry. Podlahy jsou z vysoce kvalitního týkového dřeva.
Pohodlné postele poskytují to nejlepší pro váš spánek. Před světlem a sluníčkem vás uchrání ratanové závěsy. V každém pokoji je možnost připojení k internetu (Lan, za příplatek) nebo je možné internetové připojení využít zcela zdarma v obou knihovnách.Pláž a mořeResort se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží Thajska. Pokryta je jemným bílým pískem a díky pozvolnému vstupu do vody je vhodná i pro rodiny s dětmi.Gastronomie a hotelové restauracePimalai Resort & Spa nabízí celkem čtyři restaurace a bary, včetně proslulého plážového baru. Ochutnat můžete autentická jídla thajské kuchyně, mezinárodní pokrmy i ty nejčerstvější plody moře.
Autentické organické thajské jídlo představuje restaurace Spice N‘ Rice. Resort Pimalai vlastní farmu, odkud suroviny pocházejí, zejména zelenina, ovoce a bylinky. Na váš talíř se tak dostane jen to nejzdravější a nejčerstvější jídlo.
Druhou restaurací je The Seven Seas Wine Bar & Restaurant, která vás ohromí především svou lokalizací. Nachází se vysoko v kopci a výhled se otevírá na moře. Magickou atmosféru tu zažijete zejména se západem slunce. Pokrmy se tu podávají formou menu á la carte a představují mezinárodní kuchyni.
Přímo na pláži se nachází Rak Talay Beach Bar & Restaurant. Obklopují ji stromy, podlahu tvoří písek a hudební podklad zajišťují vlny Andamanského moře. Menu zahrnuje lehké předkrmy, saláty, těstoviny, pizzu i sendviče. Večer si to mohou hosté vychutnat plody moře.
The Banyan Tree Pool Side Café se odráží v hladině bazénu. Podávají se tu lehké pokrmy, jako jsou saláty, těstoviny a menší svačinky. Výhled si tu můžete vychutnat se sklenkou vína v ruce.
Pool Bar vám umožní užít si drinky a lehké občerstvení, zatímco se budete opalovat u bazénu.
Lobby Bar se nachází 30 metrů nad úrovní moře. Představuje elegantní prostředí vhodné k posezení před a po večeři. Užijte si úžasné výhledy na zátoku Ba Kan Tiang a relaxujte nebo tento prostor využijte k obchodním setkáním.
Možná v průběhu svého pobytu zatoužíte po večeři v soukromí či gurmánském zážitku pod hvězdami. Personál resortu vám s potěšením připraví večeři přímo ve vaší vile, na pláži či na palubě.Doprava do hoteluDoprava do resortu je organizována buď minibusem, nebo privátní rychlolodí. Cesta trvá dvě hodiny.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Destinace týdne – Koh Rok, perla na jihu Thajska Vítejte na ostrůvcích Koh Rok! Bílý písek, moře tyrkysové barvy, korálové útesy v dosahu pobřeží. Parádní místo na výlet.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.