Deluxea - Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Krabi
Název ubytování Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi
Typ ubytování Superior room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 38 820 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Tubkaak Krabi Boutique Resort Krabi ****+ - Osobně jsme navštívili a poradíme VámSlovo Tubkaak doslovně znamená „domov pro návštěvníky“. A přesně to vystihuje resort ve stínu hory Hang Nak – stane se vaším tropickým domovem, který nebudete chtít opustit.
Kouzelné prostředí, elegantní design a ocenění pro nejlepší romantický hotel po mnoho let. Vydejte se do tropického útočiště na klidném a odlehlém pobřeží oblasti Krabi s výhledem na zelenající se ostrůvky, které vystupují z Andamanského moře.
Tubkaak Krabi je butikový vilový resort kombinující moderní styl a půvabné místní rysy, jenž byl navržen uznávanou společností Architect 49. Jeho okolí tvoří svěží zelené lesy a překrásné pláže. Toto kouzelné přírodní prostředí je místem, kde zamilované páry a další hosté tráví chvíle plné odpočinku a osvěžení.
Resort proslul jako skvělé místo pro pořádání svateb a trávení líbánek.Kategorie a vybavení pokojůTubkaak Resort nabízí čtyři kategorie pokojů, tři kategorie apartmánů a dva typy vil. Najdete tu stylovou směs moderního a elegantního designu s thajskými prvky, jenž vytváří takové prostředí, abyste se cítili jako doma. Každá vila nabízí vlastní osobitě zakřivenou střechu a mnoho kokosových a týkových dřevěných detailů.
Naleznete zde také výrobky thajských řemeslníků pro dotvoření příjemné relaxační atmosféry. Všechny pokoje jsou jedinečně navrženy a nabízí různé dekorace a barevná schémata. Kvalitní nábytek a unikátní venkovní vany jsou jen začátkem luxusu, který si zde užijete.Pláž a mořeResort je lokalizován přímo na krásné dlouhé písčité pláži, kterou z jedné strany lemují tropické stromy a z druhé strany ji omývají průzračné vody Andamanského moře. Pravé lenošení na tomto písčitém kousku ráje zaručují lehátka, ale i houpací sítě, ve kterých snadno zapomenete na své starosti a necháte se unášet na vlně blaženosti, kterou toto výjimečné místo přináší.Gastronomie a hotelové restauraceStolování znamená v Tubkaak Resort čiré potěšení, které přinášejí dvě restaurace nacházející se na pláži, s výhledem na vzdálené ostrůvky.
The Arundina je skvělé místo pro stolování na pláži s výhledem na ohromující přímořskou krajinu Krabi. Restaurace je obklopena stínícími stromy a jezírkem, které hosty přiblíží k přírodní atmosféře. V tomto elegantním prostředí si budete moci vychutnat gurmánské pokrmy vytvořené místními kuchaři, kteří jsou specialisty na klasickou evropskou i thajskou kuchyni s použitím těch nejčerstvějších surovin. Večer a v noci vás zde ohromí úchvatné romantické prostředí s jemným osvětlením pod hvězdnou oblohou. Kochejte se západem slunce v plážovém baru, kde si můžete vychutnat oblíbené koktejly především v čase tzv. Happy Hour (17:30–17:30).
Podél břehu Andamanského moře se vine i restaurace Di Mare. Vaří se tu italská kuchyně, především čerstvé mořské plody, pravé italské pizzy a těstovinu „Trattoria“, jejichž chuť skvěle doplňují delikátní vína. Di Mare se pyšní uvolněnou atmosférou v krásném tropickém prostředí, které dotváří nádherné lotosové jezírko.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Kromě unikátní přírody najdete v thajském Krabi klid a sympatické ceny Bylo by velkou chybou považovat provincii a město Krabi za pouhou přestupní stanici při návštěvě atraktivních ostrovů v jihozápadní části Thajska. Kromě přírodních krás totiž nabízí skvělou gastronomii či unikátní výšlap k okouzlujícímu chrámu pod širým nebem.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.