Hotel Aloha Resort

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Ko Samui
Ubytování Hotel Aloha Resort
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 52 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Popis ubytování

PolohaPříjemný a velmi oblíbený hotel leží na jedné z nejhezčích pláží ostrova, na pláži Lamai. V okolí hotelu se nachází několik restaurací s mořskými specialitami, půjčoven automobilů a motocyklů, potápěčských center a diskoték. 74 pokojů je umístěno v architektonicky velmi pěkně řešené budově. V základní nabídce jsou pokoje de luxe s přímým či bočním výhledem na moře.Vybavení2 restaurace, bar, kavárna, turistické centrum, konferenční centrum, dětská pečovatelka.UbytováníNastavitelná klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon, balkón nebo terasa. Vysoušeč vlasů možno zapůjčit na recepci.Sport a zábavaVelký bazén, dětský bazének, vodní sporty na pláži (za poplatek). Večerní zábava v  barech a restauracích střediska Lamai.PlážPísečná, s hebkým bělostným pískem, přímo před hotelem.Tipy pro správnou volbu- výhodná poloha přímo u pláže- hloubka pro plavání i za odlivu- klidnější středisko

Popis lokality ubytování

StřediskaSkutečně tropicky vyhlížející ostrov patří díky omezené hotelové kapacitě k posledním oázám nedotčené přírody v jihovýchodní Asii. Leží v jižní části Siamského zálivu v blízkosti břehů Malajského poloostrova. Vnitrozemí je pokryto zalesněnými vrcholky hor, pobřeží je lemováno jedinečnými plážemi s nádhernou tropickou přírodou palmových hájů a bizarními žulovými skalisky, která zkušeným cestovatelům připomínají pláže na Sey chel ských ostrovech. Mezi hlavní atrakce ostrova lze zařadit opičí háj, vodopád Hin Lad, sladkovodní jezero a mořský národní park Ang Thong, který je tvořen 40 ostrůvky pokrytými romantickým deštným pralesem. Hlavním střediskem ostrova je Chaweng lemující stejnojmennou asi 5 km dlouhou pláž. Prakticky na jednom místě nabízí překrásnou pláž pokrytou jemným bílým pískem i zázemí dnes již slušně rozvinutého střediska plného restaurací, barů a obchodů. Pobřeží při této pláži je poměrně mělké a za odlivu voda na některých místech ustupuje. Druhou rychle se rozvíjející oblastí je Lamai. Pláž pokrytá hrubším pískem i přilehlé středisko jsou trochu klidnější než Chaweng, Podmínky pro koupání zde však patří k nejlepším na ostrově, zejména možnosti plavání i za odlivu. Dovolená na Ko Samui je vhodná zejména pro zájemce o klidnou dovolenou v nerušeném prostředí tropického ostrova pod kokosovými palmami.
Ostrov je dostupný návazným letem z Bangkoku asi za 1 hodinu 30 minut. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 30 minut.

Program zájezdu

Trasa

Let s přestupemTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.