Hotel Bay View Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Phi Phi Island
Ubytování Hotel Bay View Resort
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 53 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bufetové snídaně. Možnost dokoupit večeře s obsluhou.

Popis ubytování

PolohaSedmdesát stylových vil ukrytých v zeleni tropické vegetace a palem ve svahu nad mořem v centru hlavního ostrova Phi Phi Don. Vzdálenost od nejbližších barů a restaurací rybářské vesničky je asi 5 minut chůze, centrum vesničky je pak vzdáleno asi 10 minut pěší chůze.VybaveníRestaurace, bar na pláži, bar u bazénu, bazén s dětskou sekcí, lehátka a slunečníky u bazénu.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou situovány ve vilách roztroušených zeleni hotelového areálu. Mají vlastní příslušenství, klimatizaci, minibar, SAT-TV, pokojový trezor a terasu. Výhled do zeleně. Za příplatek k dispozici pokoje de luxe villa, které mají navíc kávovar a lepší výhled.Sport a zábavaPotápění, kanoe, několik barů v nedaleké vesničce.Pláž400 metrů dlouhá písčitá pláž Laem Hin leží přímo před hotelem. Mírná svažitost dna.Tipy pro správnou volbu- snadný přístup do vesničky- omezená večerní zábava

Popis lokality ubytování

StřediskaŠest malých ostrovů leží v Andamanském moři asi 40 km jižně od ostrova Phuket. Jde o rozeklané romantické ostrovy krasového původu typické svými strmými útesy a skalními masivy, soutěskami a liduprázdnými zálivy, které jsou často přístupné jenom z moře. Vše je pokryto bujnou zelenou vegetací, která umocňuje exotický ráz ostrovů. Pláže jsou pokryté zářivě bílým pískem a omývané skutečně křišťálově čistou vodou. Ostrovy nabízejí také ideální příležitosti pro šnorchlování a potápění k překrásným a bohatým korálovým útesům. Hlavním ostrovem je Phi Phi Don, kde najdeme několik hotelů určených pro návštěvníky vyhledávající romantickou a skutečně klidnou dovolenou robinzonského typu. V okolí hotelů je několik restaurací a obchůdků avšak silnice ani další znaky civilizace zde nehledejte.
Transfer z letiště v Phuketu trvá asi 1 hodinu do přístavu na jižním konci ostrova a dále asi 2 hodiny lodí k ostrovům Phi Phi. Na vyžádání zajistíme rovněž kombinované pobyty plné kontrastů: týden v rušném středisku Patong a týden robinzonády na ostrovech Phi Phi. Pro zájemce o celý pobyt organizovaný jen na ostrovech Phi Phi je s ohledem na lodní řády první noc zajištěna na Phuketu.

Program zájezdu

Trasa

Let s přestupem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.