Hotel Centara Grand Beach Resort/Krabi

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Krabi
Ubytování Hotel Centara Grand Beach Resort/Krabi
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 76 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně bufetovým způsobem, možnost dokoupení večeří s obsluhou.

Popis ubytování

PolohaHotel je umístěn v zahradě u překrásného zálivu, který je dostupný pouze lodí.VybaveníAreál se skládá z patrových pavilonů a vilek umístěných ve svahu nad mořem. K dispozici je hlavní restaurace a dvě restaurace s obsluhou, několik bazénů, dětský bazén, bar u bazénu, luxusní bar Blue Deep, konferenční místnosti, internet, obchody, dětský klub, směnárna.UbytováníDvoulůžkové pokoje deluxe mají výhled do zahrady, terasu nebo rohový balkon s vlastními lehátky, koupelnu s vanou a zvlášť sprchový kout a WC, satelitní televizor, DVD přehrávač, klimatizaci, telefon, vysoušeč vlasů a varnou konvici. K dispozici jsou též pokoje deluxe s výhledem na moře a pokoje spa deluxe s vířivou vanou na balkoně (na vyžádání a za příplatek).Sport a zábavaVodní sporty na pláži – kajak a windsurfing, luxusně vybavené lázeňské centrum, salon krásy, posilovna (za poplatek).PlážPísčitá krásná pláž přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky na pláži nejsou k dispozici.Tipy pro správnou volbu- uspokojí i velmi náročnou klientelu- dovolená s možností výletů

Popis lokality ubytování

StřediskaStředisko Krabi patří v posledních letech k nejpopulárnějším místům v Thajsku. Nabízí návštěvníkům skutečně úchvatné přírodní scenérie a panoramata tvořená strmými vápencovými útesy, romantickými mořskými zálivy a lagunami, které pokrývá všudypřítomná exotická zeleň. Místo leží na západních březích Malajského poloostrova přímo naproti ostrovu Phuket a je omýváno vlnami Andamanského moře. Pláže pokrývá zářivě bílý nebo zlatavý písek. Velké množství potápěčských center zde nabízí spoustu výletů k přilehlým korálovým ostrůvkům. Na své si přijdou zkušení potápěči i začátečníci. Strmá skaliska lákají rovněž pěší turisty i regulérní horolezce. Vzhledem k omezeným ubytovacím kapacitám nejsou na Krabi ještě davy turistů a proto zejména luxusní hotely nabízejí prožití klidné dovolené v přírodě mimo zábavní civilizační centra. Nejznámější pláží je slavná Railay Beach, která je ze všech stran obklopena strmými vápencovými skalisky a přístupná pouze z moře. Zdejší hotely leží na ploché šíji rozdělující pláž na dvě části. Na dohled leží další překrásná pláž Phra Nang s podobnou scenérií moře a skalisek, prý nejkrásnější v celé jihovýchodní Asii. Poněkud více turisticky zpřístupněnou je známá pláž Ao Nang. Pláž je rovněž písčitá s orientací na západ a nabízí promenádu s malými obchůdky a restauracemi. Tato pláž se stala v posledních letech oblíbeným cílem výletních člunů, které zde kotví v denních hodinách. Pláž Pai Plong je nádherná privátní pláž hotelu Centara Grand Beach Resort, která je přístupná pouze z moře a má charakter skutečně nedotčené přírodní pláže.
Transfer z letiště v Krabi trvá asi 40 minut, transfer z letiště v Phuketu pak 2 a půl hodiny. Dovolenou v Krabi doporučujeme plánovat v kombinaci s pobytem ve některém středisku na ostrově Phuket. Kontrastní týden pobytu v živém Patongu a týden v Krabi je velmi atraktivní pobytovou variantou.

Program zájezdu

Trasa

Let s přestupem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.