Hotel Klong Prao Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Ko Chang
Ubytování Hotel Klong Prao Resort
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 49 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Popis ubytování

PolohaOblíbený resort tvoří bungalovy a pavilóny, soustředěné kolem mořské laguny. Hotel nabízí několik typů pokojů.VybaveníRestaurace, večerní restaurant na pláži s vynikajícími rybími specialitami, bar, konferenční centrum, internet, pokojový servis, dětská pečovatelka.UbytováníKlimatizace, koupelna se sprchou a WC, TV, lednička s minibarem, terasa s výhledem na pobřeží, bazén či lagunu. Na pokoji max. 3 osoby.Sport a zábavaBazén, jacuzzi, sauna, potápěčské středisko, půjčovna kajaků a horských kol. Hotel též pořádá výlety motorovým člunem na moře.PlážPísečná, s pozvolným vstupem do vody, přímo před hotelem.Tipy pro správnou volbu- klidné prostředí- obklopen tropickou vegetací- výhodná cena

Popis lokality ubytování

StřediskaDruhý největší ostrov Thajska se nachází asi 350 km jihovýchodně od Bangkoku poblíž hranic se sousední Kambodžou. Najdeme zde bílé pláže s průzračnou vodou, bujnou tropickou vegetací i vysoké hory s vrcholky dosahujícími více než 700 metrů. Ostrov je jen řídce osídlen a turisté ho začali objevovat teprve nedávno. Milovníci přírody si jistě nenechají ujít příležitost vydat se na výlet do hornatého vnitrozemí, které je pokryté tropickou džunglí s četnými vodopády. Pobřeží ostrova lemují malé korálové ostrůvky, které představují vděčný cíl mořských výletů. Naše hotely leží na nejkrásnější pláži ostrova Klong Prao, která je orientována k západu, je pokryta jemným bílým pískem a lemována kokosovými palmami. Ko Chang neboli Sloní ostrov je ideálním místem pro prožití skutečně klidné dovolené. Spojení s pevninou je zajišťováno výhradně lodním trajektem.
Transfer z letoviska Pattaya trvá celkem 5 hodin, z toho plavba trajektem trvá asi hodinu.
Pobyt na ostrově Ko Chang doporučujeme kombinovat s pobytem v Pattaya, kdy část pobytu prožijete ve středisku plném zábavy a druhou část pak v klidu uprostřed nedotčené panenské přírody. Pro zájemce o celý pobyt organizovaný jenom na ostrově Ko Changu je s ohledem na jízdní řád trajektů první a poslední noc zajištěna ve středisku Pattaya.

Program zájezdu

Trasa

Let s přestupemTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.