Hotel Klong Prao Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Ko Chang
Ubytování Hotel Klong Prao Resort
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 48 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci formou bufetu. Možnost dokoupení večeří s obsluhou.

Popis ubytování

PolohaRozlehlý areál tvořený vilkami a bungalovy je vystavěn u mořské laguny.VybaveníRecepce, restaurace s výhledem na lagunu, kde jsou podávány rybí speciality, ale i mezinárodní kuchyně, bar, minimarket, bazén s terasou na opalování, konferenční místnost, internet, trezor v recepci zdarma, vířivka.UbytováníDvoulůžkové standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC, samostatným sprchovým koutem, klimatizací, satelitním televizorem, minibarem, telefonem, terasou či balkonem s výhledem na lagunu nebo do zeleně. Za příplatek luxusně vybavené pokoje s výhledem na moře.Sport a zábavaVířivka, potápěčské centrum, posilovna, půjčovna horských kol, možnost šnorchlování, vodní sporty – půjčovna kajaků, thajské masáže na pláži za úhradu.PlážPísčitá pláž Klong Prao Beach se nachází přímo u hotelu.Tipy pro správnou volbu- klidné prostředí- obklopen tropickou vegetací- výhodná cena

Popis lokality ubytování

StřediskaDruhý největší ostrov Thajska se nachází asi 350 km jihovýchodně od Bangkoku poblíž hranic se sousední Kambodžou. Najdeme zde bílé pláže s průzračnou vodou, bujnou tropickou vegetací i vysoké hory s vrcholky dosahujícími více než 700 metrů. Ostrov je jen řídce osídlen a turisté ho začali objevovat teprve nedávno. Milovníci přírody si jistě nenechají ujít příležitost vydat se na výlet do hornatého vnitrozemí, které je pokryté tropickou džunglí s četnými vodopády. Pobřeží ostrova lemují malé korálové ostrůvky, které představují vděčný cíl mořských výletů. Naše hotely leží na nejkrásnější pláži ostrova Klong Prao, která je orientována k západu, je pokryta jemným bílým pískem a lemována kokosovými palmami. Ko Chang neboli Sloní ostrov je ideálním místem pro prožití skutečně klidné dovolené. Spojení s pevninou je zajišťováno výhradně lodním trajektem.
Transfer z letoviska Pattaya trvá celkem 5 hodin, z toho plavba trajektem trvá asi hodinu.
Pobyt na ostrově Ko Chang doporučujeme kombinovat s pobytem v Pattaya, kdy část pobytu prožijete ve středisku plném zábavy a druhou část pak v klidu uprostřed nedotčené panenské přírody. Pro zájemce o celý pobyt organizovaný jenom na ostrově Ko Changu je s ohledem na jízdní řád trajektů první a poslední noc zajištěna ve středisku Pattaya.

Program zájezdu

Trasa

Let s přestupem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.