Hotel Novotel Phuket Kamala Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Phuket
Ubytování Hotel Novotel Phuket Kamala Beach
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 64 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně podávané bufetovou formou, možnost dokoupení večeří.

Popis ubytování

PolohaModerní designový hotel sestávající z 22 čtyřpatrových budov leží cca 800 m od centra střediska Kamala Beach a cca 25 km od letiště.VybaveníProstorná vstupní hala s recepcí, směnárnou a bankomatem, výtah, restaurace nabízející thajskou i mezinárodní kuchyni, 3 bary včetně střešního s výhledem na moře, konferenční místnost, WI-FI, bazén s brouzdalištěm pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.UbytováníKlimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní příslušenství, TV, telefon, trezor, varnou konvici, minibar (za poplatek), balkon s výhledem do zahrady. Pokoje s výhledem na mořskou stranu za příplatek.Sport a zábavaFitness a Spa centrum (za poplatek), miniclub (2-12 let), animační programy, možnost využití hotelového minibusu do Patongu.PlážPísčitá pláž Kamala Beach přímo u hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Popis lokality ubytování

StřediskaNejznámějším a nejoblíbenějším místem jižního Thajska je bezesporu Phuket, ostrovní provincie snů v Andamanském moři, která je vyhlášena svou neobvyklou scenérií hor, deštného pralesa a jeho vodopádů. Ostrov leží v jižní části Thajska asi 700 km od Bangkoku na dohled od západních břehů Malajského poloostrova, s nímž je spojen mostem. Dříve místo těžby cínu a dobývání přírodního kaučuku je dnes jedním z nejžádanějších míst pro exotickou dovolenou v celé jihovýchodní Asii. A proč právě Phuket je tolik žádaný? Protože nabízí v harmonické symbióze vše, co patří k moderní exotické dovolené: rušné středisko plné noční zábavy, nádherné pláže s ideálními podmínkami pro koupání i hodnotné výlety za přímořskými i vnitrozemskými scenériemi. Ostrov má dlouhé pláže v širokých rozlehlých zálivech pokryté zářivě bílým pískem a lemované palmovými a piniovými háji. Hlavním turistickým a zábavním centrem ostrova je Patong Beach. Středisko se táhne podél krásného zálivu se širokou písčitou pláží. Na zdejších rušných obchodních třídách najdete velké množství obchodů, barů restaurací i zábavních podniků. Přestože jde o středisko plné života, působí pláž lemovaná promenádou porostlou palmami svěžím a přírodním dojmem. Jižně od Patong Beach leží přírodní zálivy s plážemi Karon a Kata Beach. Tyto oblasti již nenabízejí tolik zábavních příležitostí a jsou méně rušné. Zato však zdejší pláže patří co do kvality koupání k nejlepším na ostrově. Severně od Patong Beach leží samostatná pláž Kamala Beach s pozvolnou svažitostí dna vhodná pro dovolenou rodin s menšími dětmi. Výhodou této nádherné pláže je i rychlá dostupnost střediska Patong Beach. Prostředí ostrova nabízí ideální přímořskou dovolenou pro klienty, kteří vyžadují kvalitu koupání v moři a současně i určitou civilizační živost přímořských středisek. Vhodné též pro ty cestovatele, kteří nechtějí celou dovolenou strávit na pláži, nýbrž mají zájem také poznávat exotiku v okolí. Nepřeberné množství výletů nabízí poznávání přilehlého krasového území zálivu Phang Nga, možnost navštívit překrásné ostrovy Phi Phi nebo světoznámou pláž Railay Beach v oblasti Krabi.
Transfer z letiště do hotelů trvá asi hodinu.

Program zájezdu

Trasa

Let s přestupem.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Jaké jsou nejkrásnější pláže Thajska? Zahrály si v bondovce a některé okupují opice Andamanské moře, to je kousek tropického ráje u západního pobřeží Thajska. Zdálky vypadá pobřeží tamních ostrovů jako vystřižené ze sci-fi filmu, protože skály na březích vypadají často jako z jiné planety. A taky se tu událo několik dramatických událostí.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.