Hotel Novotel Phuket Kata Avista Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Phuket
Ubytování Hotel Novotel Phuket Kata Avista Resort
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 51 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bufetové snídaně, možnost fakultativních večeří nebo light all inclusive (plná penze formou bufetu včetně nápoje - voda, pivo, nealko).

Popis ubytování

PolohaHotel tvořený dvěma pětipodlažními budovami obklopenými tropickou vegetací je situován ve svahu nad pláží Karon Beach, cca 800 m od centra střediska Karon a cca 47 km od letiště. Obchody, bary a restaurace jsou ve vzdálenosti cca 300 m.VybaveníProstorná vstupní hala s recepcí a směnárnou výtah, několik restaurací a barů, konferenční místnost, WI-FI, internetový koutek (za poplatek), 2 bazény, dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.UbytováníKlimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti mají plně vybavenou koupelnu, TV, DVD přehrávač, telefon, varnou konvici, trezor, minibar (za poplatek) a balkon.Sport a zábavaFitness centrum, spa centrum, vodní sporty na pláži, půjčovna kol (za poplatek). mini-club pro děti (3-12 let).PlážPísčitá pláž Kata Beach se nachází cca 400 m od hotelu přes místní komunikaci.

Popis lokality ubytování

StřediskaNejznámějším a nejoblíbenějším místem jižního Thajska je bezesporu Phuket, ostrovní provincie snů v Andamanském moři, která je vyhlášena svou neobvyklou scenérií hor, deštného pralesa a jeho vodopádů. Ostrov leží v jižní části Thajska asi 700 km od Bangkoku na dohled od západních břehů Malajského poloostrova, s nímž je spojen mostem. Dříve místo těžby cínu a dobývání přírodního kaučuku je dnes jedním z nejžádanějších míst pro exotickou dovolenou v celé jihovýchodní Asii. A proč právě Phuket je tolik žádaný? Protože nabízí v harmonické symbióze vše, co patří k moderní exotické dovolené: rušné středisko plné noční zábavy, nádherné pláže s ideálními podmínkami pro koupání i hodnotné výlety za přímořskými i vnitrozemskými scenériemi. Ostrov má dlouhé pláže v širokých rozlehlých zálivech pokryté zářivě bílým pískem a lemované palmovými a piniovými háji. Hlavním turistickým a zábavním centrem ostrova je Patong Beach. Středisko se táhne podél krásného zálivu se širokou písčitou pláží. Na zdejších rušných obchodních třídách najdete velké množství obchodů, barů restaurací i zábavních podniků. Přestože jde o středisko plné života, působí pláž lemovaná promenádou porostlou palmami svěžím a přírodním dojmem. Jižně od Patong Beach leží přírodní zálivy s plážemi Karon a Kata Beach. Tyto oblasti již nenabízejí tolik zábavních příležitostí a jsou méně rušné. Zato však zdejší pláže patří co do kvality koupání k nejlepším na ostrově. Severně od Patong Beach leží samostatná pláž Kamala Beach s pozvolnou svažitostí dna vhodná pro dovolenou rodin s menšími dětmi. Výhodou této nádherné pláže je i rychlá dostupnost střediska Patong Beach. Prostředí ostrova nabízí ideální přímořskou dovolenou pro klienty, kteří vyžadují kvalitu koupání v moři a současně i určitou civilizační živost přímořských středisek. Vhodné též pro ty cestovatele, kteří nechtějí celou dovolenou strávit na pláži, nýbrž mají zájem také poznávat exotiku v okolí. Nepřeberné množství výletů nabízí poznávání přilehlého krasového území zálivu Phang Nga, možnost navštívit překrásné ostrovy Phi Phi nebo světoznámou pláž Railay Beach v oblasti Krabi.
Transfer z letiště do hotelů trvá asi hodinu.

Program zájezdu

Trasa

Let s přestupem.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Jaké jsou nejkrásnější pláže Thajska? Zahrály si v bondovce a některé okupují opice Andamanské moře, to je kousek tropického ráje u západního pobřeží Thajska. Zdálky vypadá pobřeží tamních ostrovů jako vystřižené ze sci-fi filmu, protože skály na březích vypadají často jako z jiné planety. A taky se tu událo několik dramatických událostí.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.