Hotel Phi Phi Island Village

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Phi Phi Island
Ubytování Hotel Phi Phi Island Village Beach Resort
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 76 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bufetové snídaně. Možnost dokoupit večeře s obsluhou.

Popis ubytování

PolohaKompletně soběstačný luxusní resort vybudovaný ve stylu jednoduché přírodní architektury. Leží v háji kokosových palem v  samostatném zálivu na severovýchodním pobřeží hlavního ostrova Phi Phi Don a je dostupný pouze lodí.VybaveníTři restaurace hlavní bar, bar u bazénu a na pláži, stylový pub, internetová, kavárna a společenská televizní místnost, obchod se suvenýry, bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu.UbytováníKomfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v kategorii superior jsou umístěny v přízemních bungalovech. Mají vlastní příslušenství, vysoušeč vlasů, klimatizaci, stropní ventilátor, minibar, SAT-TV, kávovar a terasu. Výhled do zeleně. Za příplatek jsou k dispozici pokoje kategorie de luxe, které mají navíc DVD/CD přehrávač a pokojový trezor. Na vyžádání lze zajistit vily s vlastní vířivkou nebo výhledem na moře.Sport a zábavaSpa centrum s masážemi, pára, sauna, vířivka, tenis, stolní tenis, služby potápěčského centra, šnorchlování, kajaky (za poplatek), plážový volejbal.PlážHotelová 800 metrů dlouhá písčitá pláž leží přímo před hotelem. Mírná svažitost dna.Tipy pro správnou volbu- pro náročné zákazníky- skutečná luxusní robinzonáda- omezená večerní zábava

Popis lokality ubytování

StřediskaŠest malých ostrovů leží v Andamanském moři asi 40 km jižně od ostrova Phuket. Jde o rozeklané romantické ostrovy krasového původu typické svými strmými útesy a skalními masivy, soutěskami a liduprázdnými zálivy, které jsou často přístupné jenom z moře. Vše je pokryto bujnou zelenou vegetací, která umocňuje exotický ráz ostrovů. Pláže jsou pokryté zářivě bílým pískem a omývané skutečně křišťálově čistou vodou. Ostrovy nabízejí také ideální příležitosti pro šnorchlování a potápění k překrásným a bohatým korálovým útesům. Hlavním ostrovem je Phi Phi Don, kde najdeme několik hotelů určených pro návštěvníky vyhledávající romantickou a skutečně klidnou dovolenou robinzonského typu. V okolí hotelů je několik restaurací a obchůdků avšak silnice ani další znaky civilizace zde nehledejte.
Transfer z letiště v Phuketu trvá asi 1 hodinu do přístavu na jižním konci ostrova a dále asi 2 hodiny lodí k ostrovům Phi Phi. Na vyžádání zajistíme rovněž kombinované pobyty plné kontrastů: týden v rušném středisku Patong a týden robinzonády na ostrovech Phi Phi. Pro zájemce o celý pobyt organizovaný jen na ostrovech Phi Phi je s ohledem na lodní řády první noc zajištěna na Phuketu.

Program zájezdu

Trasa

Let s přestupem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.