Hotel Sand Sea Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Krabi
Ubytování Hotel Sand Sea Resort
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 54 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

V hotelové restauraci jsou podávány snídaně formou. Možnost fakultativních večeří s obsluhou, není k dispozici alkohol a také žádné vepřové maso ani uzeniny (majitel a personál jsou muslimové).

Popis ubytování

PolohaHotelový komplex sestávající z přízemních bungalovů a pavilonu vystavěných v tropické zahradě je situován přímo na slavné pláži Railay, na kterou je přístup pouze lodí. Transfer je z letiště zajištěn mikrobusem do přístavu, pak lodí do hotelu (plavba cca 10 minut).VybaveníRecepce, restaurace, minimarket a bazén s terasou na opalování, trezor v recepci.UbytováníSuperior bungalovy - příjemné dvoulůžkové pokoje (manželské lůžko) jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, TV-SAT, minibarem, vysoušečem vlasů a varnou konvicí. Na vyžádání jsou k dispozici i pokoje de luxe, které mají dvě oddělená lůžka, ostatní vybavení totožné s pokoji superior.Sport a zábavaIdeální místo pro různé druhy vodních sportů, zejména šnorchlování a potápění. Možnost pronájmu kánoí.PlážJedna z nejromantičtějších pláží v celém Thajsku – průzračná voda, rozeklaná skaliska na obou koncích celé pláže, bělostný písek a typické lodě tzv. „long-tail boats“, připravené Vás kdykoliv dopravit do letoviska Ao Nang Beach (za poplatek). Na plážích nejsou k dispozici slunečníky ani lehátka.Tipy pro správnou volbu- pěkný areál v klidném prostředí- romantická robinzonáda- nádherná pláž

Popis lokality ubytování

StřediskaStředisko Krabi patří v posledních letech k nejpopulárnějším místům v Thajsku. Nabízí návštěvníkům skutečně úchvatné přírodní scenérie a panoramata tvořená strmými vápencovými útesy, romantickými mořskými zálivy a lagunami, které pokrývá všudypřítomná exotická zeleň. Místo leží na západních březích Malajského poloostrova přímo naproti ostrovu Phuket a je omýváno vlnami Andamanského moře. Pláže pokrývá zářivě bílý nebo zlatavý písek. Velké množství potápěčských center zde nabízí spoustu výletů k přilehlým korálovým ostrůvkům. Na své si přijdou zkušení potápěči i začátečníci. Strmá skaliska lákají rovněž pěší turisty i regulérní horolezce. Vzhledem k omezeným ubytovacím kapacitám nejsou na Krabi ještě davy turistů a proto zejména luxusní hotely nabízejí prožití klidné dovolené v přírodě mimo zábavní civilizační centra. Nejznámější pláží je slavná Railay Beach, která je ze všech stran obklopena strmými vápencovými skalisky a přístupná pouze z moře. Zdejší hotely leží na ploché šíji rozdělující pláž na dvě části. Na dohled leží další překrásná pláž Phra Nang s podobnou scenérií moře a skalisek, prý nejkrásnější v celé jihovýchodní Asii. Poněkud více turisticky zpřístupněnou je známá pláž Ao Nang. Pláž je rovněž písčitá s orientací na západ a nabízí promenádu s malými obchůdky a restauracemi. Tato pláž se stala v posledních letech oblíbeným cílem výletních člunů, které zde kotví v denních hodinách. Pláž Pai Plong je nádherná privátní pláž hotelu Centara Grand Beach Resort, která je přístupná pouze z moře a má charakter skutečně nedotčené přírodní pláže.
Transfer z letiště v Krabi trvá asi 40 minut, transfer z letiště v Phuketu pak 2 a půl hodiny. Dovolenou v Krabi doporučujeme plánovat v kombinaci s pobytem ve některém středisku na ostrově Phuket. Kontrastní týden pobytu v živém Patongu a týden v Krabi je velmi atraktivní pobytovou variantou.

Program zájezdu

Trasa

Let s přestupem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.