Sai Kaew Deluxe Cottage

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Koh Samet
Název ubytování Sai Kaew Deluxe Cottage
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 37 459 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Elegantní hotelový komplex Sai Kaew Deluxe Cottage v severovýchodní části Koh Samet. V roce 2009 byl kompletně zrekonstruován. Sai Kaew Deluxe Cottage se skládá z různých typů pokojů - naši klienti mají na výběr pokoje typu "Deluxe Cottage" nebo "Premium Room". Komplex Sai Kaew Deluxe Cottage se nachází přímo u krásné písčité pláže (jedné z největších pláží na ostrově). Během dne může být pláž Sai Kaew trochu přeplněná, protože zde jezdí také turisté na jednodenní výlety lodí. Toto ale kompenzuje velikost areálu kolem hotelu a blízkost turistického centra ostrova. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Pokoje
Komfortní a elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje (s možností 1 přistýlky) s koupelnou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, TV-sat, internetem (zdarma), mini barem (kromě vody jsou nápoje za poplatek). Všechny pokoje jsou s výhledem do zahrady nebo na bazén. Pokoje "Deluxe Cottage" (kategorie 3*+) se nacházejí v několika řadách domků (1 nebo 2 pokoje v domku) v blízkosti soukromější kamenité pláže (Pineapple Beach). Pokoje "Premier Room" (kategorie 4*) se nacházejí v centrální části komplexu (postavené v roce 2009) - kolem bazénu a v blízkosti baru. Pokoje jsou v několika dvoupatrových budovách a jsou prostornější (cca 45 m²).

Vybavení
Recepce (s trezorem), obchod se suvenýry, 3 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, udržovaná pláž (lehátka a slunečníky, hřiště pro plážový volejbal a fotbal), centrum vodních sportů (za poplatek: plachetnice, windsurfing, kajaky, vybavení pro šnorchlování a potápění), posilovna (zdarma), SPA (za poplatek), 2 restaurace (přímo na pláži - italská kuchyně, thajská a mezinárodní), plážový bar a lobby-bar. Mini klub pro děti a velké hřiště. V hotelovém lobby Wi-Fi zdarma.

Strava
Snídaně.

Místní kategorie
V Thajsku neexistuje oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce ponechaly kategorizaci hotelů na cestovních kancelářích.

Náš názor:
 Sai Kaew Deluxe Cottage je kvalitní hotel s bohatým vybavením a infrastrukturou. Skvělá poloha v turistickém centru ostrova Koh Samet.

Jiné
Upozornění! Pro klienty s pobytem na Koh Samet neorganizujeme fakultativní výlety. Klienti budou v péči delegáta pobývajícího v oblasti Rayong. Transfer z Bangkoku na ostrov Koh Samet a z ostrova Koh Samet do Bangkoku může být realizován přes Pattaya/Jomtien.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska. Setkání na stanovišti Rainbow Tour na letišti cca 3 hodiny před plánovaným odletem. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, slunce a moře, účast na fakultativních výletech apod.

Poslední den
Odjezd z hotelu poslední den, transfer na letiště a odlet zpět do Polska.Výlety v okolíPro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samui)

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od pobřeží letoviska Pattaya se nachází ostrov Koh Larn. Krásné bílé pláže se tu pojují s blankytnou vodou. Nezapomenutelné výhledy jsou zaručeny.
Cena cca 30 USD.

Rajský ostrov Koh Samui
Celodenní výlet z Pattayi a Jomtien na ostrov obklopený nejkrásnějšími plážemi s bílým pískem. Nedotčená turisty díky národnímu parku (Khao Laem Ya-Moo Koh Samui), který zabírá její celý povrch a omezující pravidla stanovují standardy hotelů tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Klima na ostrově je typicky tropické po celý rok, což umožňuje trávení dovolené na krásných písečných plážích, často označovaných jako křišťálové. Průměrné teploty jsou 28ºC.
Možnost koupání a opalování (oběd v ceně). Cena cca 40 dolarů.

Nong Nooch Tropical Garden Village
Výlet, během kterého uvidíme obrovský zámek se zahradou, která zabírá plochu téměř 400 ha plnou orchidejí a bromelií, kaktusů a bonsají. V mini amfiteátru se koná půlhodinová show thajských lidových tanců a obřadů, umění thajského boxu a boje na slonech Zahrady se také mohou pochlubit dobře vyškolenými slony, kteří prezentují v půlhodinové ukázce své dovednosti. Cena cca 40 USD. Show není dostupná z Koh Samui.

Travesti show
Odjezd na Travesti show (Alcazar nebo Tiffany). Tato show je považována za jednu z největších atrakcí Pattayi. Jedná se o hudebně taneční show v podání transsexuálů a transvestitů (bez erotického nádechu). Připomíná kabarety z 20. let a trvá cca 1 hod.10 min. Vzhledem k velkému zájmu je nezbytná předchozí rezervace! Pro naše klienty jsou rezervována VIP místa v přední části hlediště. Cena cca 30 USD. Show není dostupná z Koh Samui.CenaZákladní cena zahrnuje: přímý charterový let letadly Dreamliner LOT na trase Varšava - Bangkok, transfery letiště - hotel - letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, péči polského zástupce na letišti, péči polského delegáta v Thajsku, pojištění TU Europa varianta standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavzadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině min. od 15 osob), jinou stravu než je uvedena v popisu hotelu a další osobní výdaje. 

Upozornění! V hotelu Royal Cliff Beach je při ubytování vybírána vratná záloha 200 USD/pokoj/pobyt a v hotelu Best Western Bangtao Beach je vybírána vratná záloha 3000 THB/pokoj/pobyt.JinéLet
Přímý charterový let Dreamliner LOT s výběrem cestovní třídy. V ekonomické třídě cateringový servis za poplatek u obsluhy sky baru. Ve třídě Premium Club a business Elite v ceně rozsáhlé menu, včetně alkoholických a nealkoholických nápojů a zvýšení váhového limitu zavazadel - 25 kg. Ve všech třídách individuální zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací najdete ZDE. V případě obsazenosti letadla Dreamliner, LOT poskytne letadlo s podobným standardem (přímý let).

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.

7+7
Možnost kombinace pobytu 7 nocí např. v oblasti Pattaya + 7 nocí např. ostrov Koh Samui. Více informací obdržíte v cestovní kanceláři.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.