Sai Kaew Premier Room

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Koh Samet
Název ubytování Sai Kaew Premier Room
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 39 370 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Elegantní hotelový komplex Sai Kaew Deluxe Cottage v severovýchodní části Koh Samet. V roce 2009 byl kompletně zrekonstruován. Sai Kaew Deluxe Cottage se skládá z různých typů pokojů - naši klienti mají na výběr pokoje typu "Deluxe Cottage" nebo "Premium Room". Komplex Sai Kaew Deluxe Cottage se nachází přímo u krásné písčité pláže (jedné z největších pláží na ostrově). Během dne může být pláž Sai Kaew trochu přeplněná, protože zde jezdí také turisté na jednodenní výlety lodí. Toto ale kompenzuje velikost areálu kolem hotelu a blízkost turistického centra ostrova. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Pokoje
Komfortní a elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje (s možností 1 přistýlky) s koupelnou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, TV-sat, internetem (zdarma), mini barem (kromě vody jsou nápoje za poplatek). Všechny pokoje jsou s výhledem do zahrady nebo na bazén. Pokoje "Deluxe Cottage" (kategorie 3*+) se nacházejí v několika řadách domků (1 nebo 2 pokoje v domku) v blízkosti soukromější kamenité pláže (Pineapple Beach). Pokoje "Premier Room" (kategorie 4*) se nacházejí v centrální části komplexu (postavené v roce 2009) - kolem bazénu a v blízkosti baru. Pokoje jsou v několika dvoupatrových budovách a jsou prostornější (cca 45 m²).

Vybavení
Recepce (s trezorem), obchod se suvenýry, 3 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, udržovaná pláž (lehátka a slunečníky, hřiště pro plážový volejbal a fotbal), centrum vodních sportů (za poplatek: plachetnice, windsurfing, kajaky, vybavení pro šnorchlování a potápění), posilovna (zdarma), SPA (za poplatek), 2 restaurace (přímo na pláži - italská kuchyně, thajská a mezinárodní), plážový bar a lobby-bar. Mini klub pro děti a velké hřiště. V hotelovém lobby Wi-Fi zdarma.

Strava
Snídaně.

Místní kategorie
V Thajsku neexistuje oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce ponechaly kategorizaci hotelů na cestovních kancelářích.

Náš názor
Kvalitní hotel Sai Kaew Premier Room s bohatým vybavením a infrastrukturou. Skvělá poloha v turistickém centru ostrova Koh Samet.

Jiné
Upozornění! Pro klienty s pobytem na Koh Samet neorganizujeme fakultativní výlety. Klienti budou v péči delegáta pobývajícího v oblasti Rayong. Transfer z Bangkoku na ostrov Koh Samet a z ostrova Koh Samet do Bangkoku může být realizován přes Pattaya/Jomtien.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: přímý charterový let letadly Dreamliner LOT, transfery letiště - hotel - letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, péči polského zástupce na letišti, péči polského delegáta v Thajsku, pojištění TU Europa varianta standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavzadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině min. od 15 osob), jinou stravu než je uvedena v popisu hotelu a další osobní výdaje. ProgramDen první
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska. Setkání na stanovišti Rainbow Tour na letišti cca 3 hodiny před plánovaným odletem. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání, možnost využití fakultativních výletů apod.

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet zpět do Polska.Výlety v okolíPro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od pobřeží letoviska Pattaya se nachází ostrov Koh Larn. Krásné bílé pláže se tu pojují s blankytnou vodou. Nezapomenutelné výhledy jsou zaručeny.
Cena cca 40 USD.

Rajský ostrov Koh Samet
Celodenní výlet z Pattayi a Jomtien na ostrov obklopený nejkrásnějšími plážemi s bílým pískem. Nedotčená turisty díky národnímu parku (Khao Laem Ya-Moo Koh Samui), který zabírá její celý povrch a omezující pravidla stanovují standardy hotelů tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Klima na ostrově je typicky tropické po celý rok, což umožňuje trávení dovolené na krásných písečných plážích, často označovaných jako křišťálové. Průměrné teploty jsou 28ºC.
Možnost koupání a opalovánÍ. Cena cca 45 USD.

Nong Nooch Village Tropical Garden 
Výlet, během kterého uvidíme obrovský zámek se zahradou, která zabírá plochu téměř 400 ha plnou orchidejí a bromelií, kaktusů a bonsají. V mini amfiteátru se koná půlhodinová show thajských lidových tanců a obřadů, umění thajského boxu a boje na slonech Zahrady se také mohou pochlubit dobře vyškolenými slony, kteří prezentují v půlhodinové ukázce své dovednosti. Cena cca 40 USD. Show není dostupná z Koh Samui.

Travesti show
Odjezd na Travesti show (Alcazar nebo Tiffany). Tato show je považována za jednu z největších atrakcí Pattayi. Jedná se o hudebně taneční show v podání transsexuálů a transvestitů (bez erotického nádechu). Připomíná kabarety z 20. let a trvá cca 1 hod.10 min. Vzhledem k velkému zájmu je nezbytná předchozí rezervace! Pro naše klienty jsou rezervována VIP místa v přední části hlediště. Cena cca 30 USD. Show není dostupná z Koh Samui.JinéLet
Komfortní letoun společnosti  PPL LOT typ DREAMLINER (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) servírované v době podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických  a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.